ETS2 steam çalışmayı durdurdu

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler ets2 yi kurdum ardından güncelleme yaptım 1.5 gb güncelleme dosyası indirdi 
neyse sonra oyuna bi gireyim dedim ilk denemede girdim sonra her girmeme ets 2 steam çalışmayı durdurdu hatası aldım 
millet dep i ets ye kapatınca düzeliyor diyor ancak bende ets ye dep kapatılmıyor klasik yötemleri denedim uyumluluk-yönetici olarak falan yine olmadı

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Acil yardım

Açıkçası daha önceden bu hata ile karşılaşmadım. Windows sürümünüz nedir ? ETS 2 eski bir oyun olduğu için Windows 10 veya 8'de sıkıntı çıkartabiliyor.

KS

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
Açıkçası daha önceden bu hata ile karşılaşmadım. Windows sürümünüz nedir ? ETS 2 eski bir oyun olduğu için Windows 10 veya 8'de sıkıntı çıkartabiliyor.

win 10 pro normalde çalışıyordu güncellemeden sonra boyle oldu

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

İşte gelen güncelleme ilgili Windows sürümüne uygun olmadığından sorun çıkartıyordur. Bence güncellemeyi alabiliyorsan geri al, ardından forumları var oradan bir yaz

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Öncelikle şunları soralım gelen güncelleme den sonra ekran kartın yeterli mi arka planda çalışan uygulamalar rami cok harcıyor olabilir ve ets için yeteri kadar alan sağlayamadığı için de bu hatayı verebilir ekran kartının driverlarini güncellemeyi denedin mi? Birde game booster diye bir uygulama vardı onunla dener misin oyunu açmayı cozemezsen yaz yardımcı olmaya çalışalım yine

KS

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

her şey yeterli driverler zaten güncel sıkıntının dep (veri yürütme engellemesi) olduğu soyleniyor depi ets 2 ye kpatmam lazım fakat
ets 2 için dep kapanmıyor kapatmanın yolunu bilen varmı

KS

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Kardeşim teşekkür ederim ancak bu şekilde hiç bir şey olmuyor
dep i ets içn kapatmaya çalıtığımda bu program veri yürütme koruması etkin olarak çalıştırılmalıdır hatası geliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri