Evde, İşte, Okulda Kullanmalık 100TL Kablosuz Kulaklık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
Merhabalar Hocam Ben Başlıktada Yazıldığı Gibi Evde, İşte, Okulda, Sokakta Kullanmalık Kablosuz Kulaklık Arıyorum Açıkçası Kulak İçi Kulaklık Kullanamıyorum Ne Kadar denediysem Olmuyor Kulağımdan Düşüyor Sürekli Ondan Dolayı Kulak Üstü Almayı Düşünüyorum Ama Size Bir Danışayım Dedim Bu İşin İçinde Olduğunuzdan Dolayı Güzel Bir Öneri Verebilirsiniz Diye Düşündüm.
Kolay Gelsin, İyi Çalışmalar.

BeratG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam,
100tl fiyat karşılığı bulunan kablosuz kulaklıkları bim,a101 gibi zincir marketlere gelen ürünlerden takip edebilirsiniz.
bu bütçede internet üzerinde iş görebilecek "snopy wireless kulaklık" modeli tercih edilebilir.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: Evde, İşte, Okulda Kullanmalık 100TL Kablosuz Kulaklık

Dostum bütçeni biraz arttırıp daha kaliteli ürünlere yönelmeni tavsiye ederim , muhtemelen bu fiyat seviyesinde aldığın hiçbir ürün seni tatmin etmeyecek , Şarj süresi , Ses kalitesi ve seviyesi , malzeme kalitesi hepsi dahil muhtemelen memnun etmeyecek seni.  Eğer bütçeni arttırırsan tavsiye edebileceğim bir ürün var , https://www.hepsiburada.com/anker-s...mavi-a3032-p-HBV00000RTWP1?magaza=Hepsiburada (indirim kovala ) fiyatı bu aralar yükselmiş 250-300 bandına alınabiliyordu .

gariban31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Kulak içi alacaksan mutlaka kulaktan düşmeyen terleme yapmayan olmasına dikkat et büyük problem

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
RE: Cvp: Evde, İşte, Okulda Kullanmalık 100TL Kablosuz Kulaklık

gariban31' Alıntı:
Kulak içi alacaksan mutlaka kulaktan düşmeyen terleme yapmayan olmasına dikkat et büyük problem

kulak üstü alacam aga kulak içi kullanamıyorum rahatsız ediyor benim bir kulağımın kulak içi değliği ötekine nazaran küçük ondan dolayı rahatsız bir durum ortaya çıkıyor hem çok fazla kulak için kulaklık kullandım hepside bozuldu ve bu seferkini evde pc başında oyun oynarken de kullanmayı istiyorum.

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu fiyata bulabildiğim tek ürün Bludfire Headset Gm-C2 - 117 TL bu ürün.

Hocam Peki bütçeyi 300TL Yada 500TL Çıkartabilirsem Ne önerirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

• Anker SoundCore Life Q10
  • AKG Y500
  • Sony WH-CH510L
  • JBL Tune 500BT
  • JBL Tune 510BT
  • Jabra Move Style
  • HP 500
  • Riversong EA56 Rhythm S HD
  • Tribit Audio Xfree Tune
Hepsi başarılı ürünler. Ben olsan ANKER, Riversong veya Tribit Audio ürünlerinden birisini seçerdim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Bu ürünlerin ve markaların yanında iyi bir marka değil ama tek başına değerlendirecek olursam F/P önerebileceğim bir marka olur kendisi.

bayhangozukara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
necip5270392' Alıntı:
Merhabalar Hocam Ben Başlıktada Yazıldığı Gibi Evde, İşte, Okulda, Sokakta Kullanmalık Kablosuz Kulaklık Arıyorum Açıkçası Kulak İçi Kulaklık Kullanamıyorum Ne Kadar denediysem Olmuyor Kulağımdan Düşüyor Sürekli Ondan Dolayı Kulak Üstü Almayı Düşünüyorum Ama Size Bir Danışayım Dedim Bu İşin İçinde Olduğunuzdan Dolayı Güzel Bir Öneri Verebilirsiniz Diye Düşündüm.

Hocam bu kulaklık kesınlıkle ıstedıgın turden cunku bende de var ve aynı amaclar ıcın kullanıyorum.Fıyatı 120 190 arası degısıyor sureklı bıraz takıp et ve al pısman olmassın. https://www.hepsiburada.com/lenovo-lp1-livepods-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-pm-HB00000XBDS5

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
bayhangozukara' Alıntı:
necip5270392' Alıntı:

Hocam bu kulaklık kesınlıkle ıstedıgın turden cunku bende de var ve aynı amaclar ıcın kullanıyorum.Fıyatı 120 190 arası degısıyor sureklı bıraz takıp et ve al pısman olmassın. https://www.hepsiburada.com/lenovo-lp1-livepods-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-pm-HB00000XBDS5

Kulak İçi Aramıyorum Hocam Kulak Üstü Arıyorum Kulak İçi Kulaklığım Var zaten Ama Sürekli otobüste Çıkıp Çıkıp Düşüp Düşüp Duruyorlar Çok Şükür Kablolu Yoksa Kaybolmuşlardı Çoktan Ayrıca Düşük Bütçeli Aramamın Nedeni Okula Falan Giderken Kırılma İhtimalinden Dolayı Çok Kırılan Arkadaşımı Gördüm Açıkçası Okulda Yapılan Şeylerden Dolayı Ondan Dolayı Kırıldığında Üzülmek İstemeyeceğim Bir Kulaklık Bakıyorum Suanlık Ama Yine De Öneriniz İçin Teşekkürler.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29

Hocam Tüm Yardımlarınız Ve Cevaplarınız İçin Teşekkürler Konuyu Artık Kapatabiliriz Kulaklığımı Bim'den "PoloSmart FS54" Olarak Aldım Bi çılgınlık Yapıp Bir Kumar Oynayıp Aldım Artık Doğru Seçimi Yapıp Yapmadığımı İlerleyen Zamanlarda Görücem Beni Tek Üzen Noktası Pc Başından Mutfağa Kadar Yetmemesi Onun Dışında Şimdilik Fiyatına Göre Eh İşte İdare Eder Gibi Duruyor Tam İstediğim Gibi Kırılsa Umursamıyacağım Bir Kulaklık Diyebilirim Yani Tekrardan Yardımlarını Ve Yorumlarınız İçin Teşekkürler Artık Doğru Seçimi Yapmadıysam da İleride Sizin Önerdiğiniz "HP 500"'ü Almayı Planlıyorum Yada Daha İyisini.
Kolay Gelsin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri