"Everest SM-G72" Alınır mı ?

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Selamlar,
Yedek kullandığım dizüstü cihazıma almayı düşünüyorum bu ürünü ufak gezindim falan öneren var önermeyen var. Tasarım & dpi v.s benim için uygun gibi lakin oyun için kullanışlı olur mu? Aslında fiyatı baya düşük almak istemezdim bir dürüm parasına olduğu için merak ettim akabinde kullanmış olduğum mouse bitmeye yaklaştığı için çok değerli ürün almak istemiyorum ürünü uzun süre kullanmış dostlar düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bu görünüşle bu fiyata kalite beklemeyin. Alınabilir ama uzun ömür kalite falan bence beklenmez.

KS

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Kaliteyi fazla umursamıyorum sonuçta ciddi pahalı ürün almıyorum aynı şekilde uzun ömürlü olmayacağını biliyorum sadece kısa süreliğine idarelik düşünüyorum.

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Çok plastik gibi bir ürün. Hiç sağlam değil ve kullanışlı da değil. İlk klavye mouse setimi aldığımda bunu vermişlerdi ve 3 gün falan anca kullanabildim.

MTBC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hiç güzel değil hocam. Ben yerinizde olsam almazdım. Benzerini ŞOK'tan almıştım zamanında. 2 ay kullandım çöp oldu ama en kötü 2 aydı hayatımda diyebilirim. :D

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Oyun için kullanışlı olur mu?
Olmaz. Bu tür ürünler oyun için ideal değil.
Daha önceden benzer ürünler deneyimledim, bu ürünler insanı çok yoruyor.
Belki TFT gibi otomatik oynayan ya da fare kullanmaya çok ihtiyaç duymayan oyunlar için kullanılabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri