EVGA Ekran Kartı Üretmeyi Bıraktı!!

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
EVGA hiçbir türde ekran kartı üretmeyecek ama müşterilerine destek vermeye devam edecek.
1663389477305.png

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ne kadar ileride böyle bir bütçem olur bilmiyorum. Belki de hiç gerçekleştiremem. Ama şartlar el verirse özellikle EVGA'nın tüm serilerinden 1 adet FTW3 alıp saklayacağım. Mining Rig sistemlerdeki kurulum mantığıyla yan yana koleksiyon yapacağım. Galaxın White Edition 1080 ti modeli, geçenlerde paylaştığım Aorus .

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Benim için kötü bir durum denilebilir. Piyasa da ne olursa olsun EVGA dışında bir markaya üzülmezdim. İşin garibi 1-2 gün önce Snapchatten rtx3090dı sanırım. Onu paylaşmıştım dalga geçerek. Göz değdirdim gibi oldu şimdi :D O7

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben zaten alamıyorum ama sonuçta donanım haberi. EVGA tepe model kartlar üretiyordu hani galax yada zotac bıraksa neyse.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ben zaten alamıyorum ama sonuçta donanım haberi. EVGA tepe model kartlar üretiyordu hani galax yada zotac bıraksa neyse.
Ben de buna anlam veremedim. Bildiğim kadarıyla kronik bir sorunu yok. Tasarım desen bana oldukça hoş geliyor. Fiyat konusunda da çok pahalı yanı yok. Garip. Belki satış rakamları düşüktür problem budur max diye düşünüyorum.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben de buna anlam veremedim. Bildiğim kadarıyla kronik bir sorunu yok. Tasarım desen bana oldukça hoş geliyor. Fiyat konusunda da çok pahalı yanı yok. Garip. Belki satış rakamları düşüktür problem budur max diye düşünüyorum.
EVGA sadece Türkiye'de düşük satış yapıyordur bence. Dünya genelinde bilinen bir marka.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri