Yardım Evkurda Çalışan Bi̇ri̇si̇ Var Mı?

filmlerinizinden

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
İnternet Üzerinden Monitör Aldım Bazı Sebeplerden Dolayı Garantiye Gönderim Yaptım Bana İade Değişim verdiler ama İnternetten Aldığım Kişi Faturayı Göndermeyi Unutmuş Göndericem demişti Kendisine Sonra Aradım Kendin Alırsın Demişti Bende Fatura Gerek Yok Diye Almadım Şimdi aide değişim İçin Fatura istiyorlar
Ben Monitörü alalı 1 yıll oldu Ve Aldığım Kişinin Numarası Yok

Ben Evkura Bizzat Söyledim 2.sahibi Benim Faturam Yok Diye yineden değişim Yapmayız Diyorlar Belgeyi Görmemezlikten Geliyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
İnternet Üzerinden Monitör Aldım Bazı Sebeplerden Dolayı Garantiye Gönderim Yaptım Bana İade Değişim verdiler ama İnternetten Aldığım Kişi Faturayı Göndermeyi Unutmuş Göndericem demişti Kendisine Sonra Aradım Kendin Alırsın Demişti Bende Fatura Gerek Yok Diye Almadım Şimdi aide değişim İçin Fatura istiyorlar

Ben Evkura Bizzat Söyledim 2.sahibi Benim Faturam Yok Diye yineden değişim Yapmayız Diyorlar Belgeyi Görmemezlikten Geliyor
Sonuc olarak haklilar gibi

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42

Cihazınız anladığım kadarıyla 2.el ve faturası elinizde yoksa yapacak birşey yok.Firma burada haklı ama hangi belgeyi görmemezlikten geliyorlar onu anlamadım?

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,246
Yok dostum sahibinden aldım
O zaman geçmiş olsun knka neden faturayı almıyorsunuz anlamıyorum ikinci el ürün alırken çok dikkat edin biraz kutu fatura garanti olsun ve bu belgeleri mutlaka alın yoksa almayın garantisiz ürünlerde eyw ama garantili ürünlerde bunlar çok önemli adam ile iletişime geçtin mi değişim yapmıyorlar dedin mi

KS

filmlerinizinden

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
O zaman geçmiş olsun knka neden faturayı almıyorsunuz anlamıyorum ikinci el ürün alırken çok dikkat edin biraz kutu fatura garanti olsun ve bu belgeleri mutlaka alın yoksa almayın garantisiz ürünlerde eyw ama garantili ürünlerde bunlar çok önemli adam ile iletişime geçtin mi değişim yapmıyorlar dedin mi
Adamın Telefon Numarası Yok
kargo Firması İle Görüşüp Almaya Çalışıcam

BİRDE bende Şöyle bir sıkıntı Var
Ben Monitörü Garantiye Gönderdiğim de sağlamdı Bunlar Çok İyi paketleme yaptıkları için Ekranı Kırmışlar İade değişim Yazıyor ama Daha Tam Bir sonuç yok Bunu Tedarik Eden Firma Garanti Firması İsteyemez mı ?

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,246
Adamın Telefon Numarası Yok
kargo Firması İle Görüşüp Almaya Çalışıcam

BİRDE bende Şöyle bir sıkıntı Var
Ben Monitörü Garantiye Gönderdiğim de sağlamdı Bunlar Çok İyi paketleme yaptıkları için Ekranı Kırmışlar İade değişim Yazıyor ama Daha Tam Bir sonuç yok Bunu Tedarik Eden Firma Garanti Firması İsteyemez mı ?
Faturasız garanti işlemi olmuyor elinde fatura olması lazım bir şekilde

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri