F/P Oyuncu Koltuğu

hamsixd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
önerebilceğiniz güzel oyuncu koltuklarının linklerini beklerim max limit 5k

Son düzenleme:

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
XPrime Alpha Fab1 kumaş oyuncu koltuğunu kullanıyorum birkaç yıldır kolçaklar haricinde bir sorun yaşamadım ama şu anda belirttiğiniz bütçede bir koltuğu yok Hawk, Exvega gibi markaların ürünleri ise daha pahalı eğer marka takıntınız yoksa benzer görünümlü (kalitesi nasıldır bilemiyorum) oyuncu koltuklarını XFly, Rebelx, Türksit gibi markalardan belirttiğiniz bütçeyle temin edebilirsiniz.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
118
XPrime Alpha Fab1 kumaş oyuncu koltuğunu kullanıyorum birkaç yıldır kolçaklar haricinde bir sorun yaşamadım ama şu anda belirttiğiniz bütçede bir koltuğu yok Hawk, Exvega gibi markaların ürünleri ise daha pahalı eğer marka takıntınız yoksa benzer görünümlü (kalitesi nasıldır bilemiyorum) oyuncu koltuklarını XFly, Rebelx, Türksit gibi markalardan belirttiğiniz bütçeyle temin edebilirsiniz.
xfly bi alınabilir gibi duruyor

KS

hamsixd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bütce 5kya yükselttim varmı önerin

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
5.7 - 7K bandında Hawk, XDrive, XPrime markalarından istediğin herhangi birini seçebilirsin. Hawk özellik anlamında diğerlerinden bir tık daha iyidir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri