Fiyat/Performans F/P Sıvı Veya Hava Soğutma Önerisi

YSC3711

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Alacağım 7500f 4060 ti sistem için sıvı veya hava soğutma bulmaya çalışıyorum önerebilir misiniz?

BÜTÇE: MAX 1.500 TL

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
423
Boşa fazla para harcamayınız.Şu soğutucu gayet yeterlidir.Bi hayli de indirimde.

galip

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
14
ömürlük soğutucu 20 yıldır görmedim ama kullandığınız sürece sorunsuz kullanabileceğiniz soğutma lar var onlara max 1500 tl bütçe ile ulaşamazsınız bunda anlaşalım

sonradan işlemci yükselmeyecekseniz epeyce taşır
lakin daha rahat bişey olsun anakarta yük binmesin ama düzgünde sağutsun dersen biraz daha mani'ye mal olur onunda yolu sıvı soğutma bu gün düşünmesenizde yarın illaki bir noktada overclok olacaktır denemede olsa

ilk bakışta fazla bu ama bununla işlemciye hertürlü işkenceyi uygularsın overclock dahil tabi birde kasa ne kadar iyi eğer kasa zayıfsa istediğini tak ne gürültüden kurtulursun nede soğutursun max 1500 işlemciye para ayırana kasada sorulmaz oda başka bir konu

KS

YSC3711

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ömürlük soğutucu 20 yıldır görmedim ama kullandığınız sürece sorunsuz kullanabileceğiniz soğutma lar var onlara max 1500 tl bütçe ile ulaşamazsınız bunda anlaşalım

lakin daha rahat bişey olsun anakarta yük binmesin ama düzgünde sağutsun dersen biraz daha mani'ye mal olur onunda yolu sıvı soğutma bu gün düşünmesenizde yarın illaki bir noktada overclok olacaktır denemede olsa

ilk bakışta fazla bu ama bununla işlemciye hertürlü işkenceyi uygularsın overclock dahil tabi birde kasa ne kadar iyi eğer kasa zayıfsa istediğini tak ne gürültüden kurtulursun nede soğutursun max 1500 işlemciye para ayırana kasada sorulmaz oda başka bir konu
1716630531403.png

hocam alacağım kasa bu 650w

rohleder00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Bütçesi 1500 TL olan birine 5000 fiyat bandında soğutucu atıp "ilk bakışta fazla" demek? Alt tarafı 7500f soğutacak adam. R9 7950X değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri