Yardım Faceit Anticheat Hata Veriyor

K@dirr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
1725290418053.png

bu hatayı alıyorum ama arkadaşımın hesabına girdiğimde böyle bir hata ile karşılaşmıyorum

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
Defender'da aşağıdaki seçenek aktif mi?

Ekli dosyalar

• 1690835259302.png
    1690835259302.png
    54.5 KB · Görüntüleme: 20

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
hesapta sıkıntı var hesap değiştiriyorum giriyor
Faceit ve bu sorun hakkında başka bir şey bilmiyorum. Genelde oyunların Belgeler klasöründe bir config dosyası olur. Her kullanıcının, hesabın kendine ait bir config dosyası olabilir. Eğer bu dosya Memory Integrity gibi bir satır içeriyorsa, arkadaşında bu satırın karşında yazan değer 1,True,Yes gibi bir değer yazıyorsa, sende 0,False,No gibi bir değer yazıyorsa buna sebep olabilir. Bunu değiştirmeyi deneyebilirsin. Başka aklıma gelen bir şey yok, Yabancı kaynaklara göz atabilirsin.

KS

K@dirr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Faceit ve bu sorun hakkında başka bir şey bilmiyorum. Genelde oyunların Belgeler klasöründe bir config dosyası olur. Her kullanıcının, hesabın kendine ait bir config dosyası olabilir. Eğer bu dosya Memory Integrity gibi bir satır içeriyorsa, arkadaşında bu satırın karşında yazan değer 1,True,Yes gibi bir değer yazıyorsa, sende 0,False,No gibi bir değer yazıyorsa buna sebep olabilir. Bunu değiştirmeyi deneyebilirsin. Başka aklıma gelen bir şey yok, Yabancı kaynaklara göz atabilirsin.
yardımın için teşekkürler

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
615
bu arada bende öyle bi ayar kısmı yok win10'da da yoktu şimdi win11'e geçtim hala yok
Bende Windows 11'de Cihaz Güvenliği sekmesinde mevcut ve açık konumda. İşlemci ile ilgili bir ayar olduğundan BIOS'taki TPM ayarının açılmasıyla aktif olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Secure Boot, Virtualisation'ın açık olduğunu ve BIOS modunun UEFI olmasına dikkat edin. Elinizdeki cihazın özelliklerini bilmiyorum.

KS

K@dirr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bende Windows 11'de Cihaz Güvenliği sekmesinde mevcut ve açık konumda. İşlemci ile ilgili bir ayar olduğundan BIOS'taki TPM ayarının açılmasıyla aktif olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Secure Boot, Virtualisation'ın açık olduğunu ve BIOS modunun UEFI olmasına dikkat edin. Elinizdeki cihazın özelliklerini bilmiyorum.
sorunu farklı bir forumda bir arkadaşla çözdük yardımın için teşekkür ederim

KS

K@dirr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam merhaba aynı sorunu şuan ben alıyorum nasıl hallettiniz acaba
farklı bir forumdan bir arkadaş yardımcı olmuştu

Öncelikle Windows Güvenliğinde Çekirdek Yalıtımı seçeneğini değiştirebiliyor musunuz yada aktif edebiliyor musunuz buna bakın:

1- Windows arama kısmına "Windows Güvenliği" Yazın
2- Sol menüden "Cihaz Güvenliğine" tıklayın
3- "Çekirdek Yalıtımı" kısmında "Çekirdek yalıtımı ayrıntıları" na tıklayın.
4- "Bellek Bütünlüğü" ayarını açın.
Eğer Çekirdek Yalıtımı özelliğini göremiyorsanız veya Bellek Bütünlüğü ayarını açamıyorsanız o zaman bilgisayara restart atarak BIOS menüsünü açın.

Sisteminiz INTEL tabanlıysa :

1- "EZ MODE" şeklinde bir buton görüyorsanız bunu "Advanced Mode" a çevirin
2- Advanced sekmesine girin
3- CPU Configuration ayarını açın
4- "Intel (VMX) Virtualization Technology" ayarını "enabled" haline getirin.
5- Kaydedip bilgisayarınızı başlatın

Sisteminiz AMD tabanlıysa:

1- "EZ MODE" şeklinde bir buton görüyorsanız bunu "Advanced Mode" a çevirin
2- Advanced sekmesine girin
3- CPU Configuration ayarını açın
4- "SVM Mode" ayarını "Enabled" a çevirin
5- Kaydedip Yeniden başlatın.

Bunları yaptıktan sonra en başta söylediğim işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Banada candaş adında bir arkadasım yardım etttı kendisine teşekkrüler <3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri