Yardım Fall Guys Düzgün Çalışmıyor

4070TiWindforce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Oyuna kendi kafasına göre bazen bir kamerada takılı kalıyor ve hareket etmiyor, bazen oyun başlıyor "internet bağlantınız koptu" diyot ama internetim var. Nasıl çözerim? Ayarları 1280x720 60hz düşük ayarlarda oynuyorum.
Pc özellikleri:
MX130 2GB
İ5-1035G1
8GB Ram
500 gb ssd

@Sahuraka @Kürşat Kütükçü @Lory @Greewe_Greew

Up

Son düzenleme:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Oyuna kendi kafasına göre bazen bir kamerada takılı kalıyor ve hareket etmiyor, bazen oyun başlıyor "internet bağlantınız koptu" diyot ama internetim var. Nasıl çözerim? Ayarları 1280x720 60hz düşük ayarlarda oynuyorum.
Pc özellikleri:
MX130 2GB
İ5-1035G1
8GB Ram
500 gb ssd

@Sahuraka @Kürşat Kütükçü @Lory @Greewe_Greew

Up
Oyunda internet kopma olaylarına güvenli internet gibi bir profil açıksa o sebep olabiliyor. Kamera için bir bilgim yok, nerden indirdiysen bir dosya doğrulama yap.

KS

4070TiWindforce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Oyunda internet kopma olaylarına güvenli internet gibi bir profil açıksa o sebep olabiliyor. Kamera için bir bilgim yok, nerden indirdiysen bir dosya doğrulama yap.
Hocam epic games ten indirmiştim kısayolu sildim 1 gün çöp kutusunda durdu ertesi gün çalışmaya başladı yardımınız için teşekkürler.

KS

4070TiWindforce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Epic games de kütüphaneden oyunun üzerine gelince 3 nokta çıkıyordu galiba, dosyaları doğrula vardır orda. Epic games launcher kullanmayalı uzun zaman oldu
En sevdiğiniz launcherı nasıl kullanmazsınız yazıklar olsun (!)
İşi cözdum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri