Fan Düşük Hızda Çalışıyor

bossanova

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar pc hocasının paylaştığı toplama pcyi almıştım :

gow oynarken derecem 73ün altına düşmüyor ve msi afterburnerden fan hızına baktığımda sabit 40da kalıyor elle yapıp da yapısını bozmak istemiyorum bunun bi ayarı v.s var mıdır ne yapmalıyım?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sessizlik ön planda olacak şekilde çalışıyordur. Sıcaklık 73 civarı ise yüksek sayılmaz.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
o sessizlik ön planda olayını nasıl yapacağım peki normale almak istiyorum
Kartın direk çalışma ayarı budur yüksek ihtimalle. Zaten Ventus modeller rakiplerine göre biraz sıcak çalışıyor , bu sıcaklık gayet iyi. İlla değiştiririm diyorsanız fan hızlarıyla oynayın.

KS

bossanova

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Msi center'dan ayar yapılabiliyormuş dediğiniz gibi sessiz modda imiş kendisi performansa alınca biraz kendine geldi fakat msi da yine 40 görünmeye devam etti
Kartın direk çalışma ayarı budur yüksek ihtimalle. Zaten Ventus modeller rakiplerine göre biraz sıcak çalışıyor , bu sıcaklık gayet iyi. İlla değiştiririm diyorsanız fan hızlarıyla oynayın.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Msi center'dan ayar yapılabiliyormuş dediğiniz gibi sessiz modda imiş kendisi performansa alınca biraz kendine geldi fakat msi da yine 40 görünmeye devam etti
Dediğim gibi ayarı budur. Sıcaklığa göre kendisi ayarlar , o sıcaklıklar yüksek değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri