Fan Önerisi (7 Ağustos 2022)

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Kullanıcının kasasını ne bilmiyorum fan hakkında destek istemiş ama MESH bir kasaysa kasanın fiyatının bir önemi yok. Ancak evet astarı yüzünden pahalıya gelecekse kasa değiştirmek daha mantıklı olur.
"Sharkoon RGB" olarak yazmış. Muhtemelen "Sharkoon RGB Flow" modelini kastediyor. (Önceki mesajımda ortadaki görsel)
Zaten "Sharkoon" markasının neredeyse tüm kasa modelleri akvaryum gibi. Fan alsa da pek faydası olacağını düşünmüyorum.
Eğer RGB Flow modelini kullanıyorsa, piyasası fazlasıyla yükselmiş. Alıcı bulursa ikinci el olarak iyi bir fiyata satabilir.
Kasadan gelen parayı da fanlara vereceği para ile birleştirip, daha düzgün mesh bir modele geçilebilir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Eğer kasayı doğru tahmin ettiyseniz, o kasayı bizzat bir sistemde test ettim ben ve içindeki fanlar iyi değil doğru. Ancak benim denediğim sistemde 3 adet önde 1 adet arkada Cooler Master kaliteli bir fan seti vardı ve gram sıcaklık sorunu yoktu. Yarı MESH bir kasa zaten sorun yok yani fan iyi seçilirse kasada. Yaklaşık 500 TL fan için harcarsa kullanıcı bence kasayı değiştirmeye gerek kalmaz. Ancak o kasayı 500 TL veya üzerine satarsa 1000 TL civarına daha iyi kasalarda alabilir tabi. Tamamen seçim meselesi.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Eğer kasayı doğru tahmin ettiyseniz, o kasayı bizzat bir sistemde test ettim ben ve içindeki fanlar iyi değil doğru. Ancak benim denediğim sistemde 3 adet önde 1 adet arkada Cooler Master kaliteli bir fan seti vardı ve gram sıcaklık sorunu yoktu. Yarı MESH bir kasa zaten sorun yok yani fan iyi seçilirse kasada. Yaklaşık 500 TL fan için harcarsa kullanıcı bence kasayı değiştirmeye gerek kalmaz. Ancak o kasayı 500 TL veya üzerine satarsa 1000 TL civarına daha iyi kasalarda alabilir tabi. Tamamen seçim meselesi.
Kasanın stoğu çoğu sitede bulunmuyor. Piyasada da görseldeki satıcı haricinde ucuza satan yok.
Eğer kasayı iyi pazarlarsa, 500 TL'den pahalıya satabileceğini düşünüyorum. Yine de kendi bilir.
1659914294671.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri