Yardım Fanlar Dönüyor Ama Ledler Yanmıyor

ismetcakmak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bugün sabah gamepower dark side kasamın önüne rampage 4c-120 fan taktım 3 adet ama rampage fanın RGB ledleri yanıyor iken benim kasamın ledleri yanmıyor? Acaba neden olabilir? Fanlar çalışıyor ama kasanın ve kasanın egzoz fanın ledler yanmıyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
Bugün sabah gamepower dark side kasamın önüne rampage 4c-120 fan taktım 3 adet ama rampage fanın RGB ledleri yanıyor iken benim kasamın ledleri yanmıyor? Acaba neden olabilir? Fanlar çalışıyor ama kasanın ve kasanın egzoz fanın ledler yanmıyor.
Bagladiginiza eminsiniz? Belki tam oturmamistir

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
sorununuz devam ederse gamepowera yada aldığınız yerin desteğine yazın ücretsiz kontrölcü ve kumanda gönderiyor

KS

ismetcakmak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bagladiginiza eminsiniz? Belki tam oturmamistir
1000031380.jpg

Kasanın önünde ki led e giden bir kablo buldum boşta bu nereye takılır acaba anakartta

tamam yeni kontrolcü iste gönderiyorlar ücretsiz bendede benzer durum olmuştu ve öyle yaptılar
1000031380.jpg

Kasanın önünde ki led e giden bir boşta kablo buldum anakart ta nereye takılır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri