Faremde Işık Yanıyor Fakat PC Görmüyor Ve Çalıştırmıyor

Erennm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar sorum gayet açık faremi takınca aygıt yöneticisinden de görünmüyor ve çalışmıyorda çıkar tak yaptım yine olmadı pc sıfırladım yine olmadı yeniden başlattım yine olmadı bir ara gördü çalıştı herşey tamamadı fakat önden takmıştım arkaya takıyım dedim çıkarttım ondan sonra hiç çalışmamaya başladı bütün portlarıda denedim farklı mouse deneyince çalıştı

fare marka model:Asus Tuf Gaming m3
alttan kamera tutunca farenin ışığı yanıyor bozulması imkansız bu olay birden oldu mouse düşmedi hasar almadı üzerine herhangi bir sıvı değmedi yardımcı olursanız sevinirim

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Driver booster indir internetten free driver booster key yaz bi tane key ile uygulamayı premium yap daha sonra orda kayıtlı port usblerini silme var hepsini sil temizle daha sonra tak dene muhtemelen olacaktır yapamazsan yarın dc üzerinden gösterebilirim

KS

Erennm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Driver booster indir internetten free driver booster key yaz bi tane key ile uygulamayı premium yap daha sonra orda kayıtlı port usblerini silme var hepsini sil temizle daha sonra tak dene muhtemelen olacaktır yapamazsan yarın dc üzerinden gösterebilirim
dc ismim c193241

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri