Farm Skinden Skin Almak

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
herkese selamlar farm skinde bu görseldeki skinler var bunları nasıl steam dan cs 2 ye aktara bilirim öyle bir şey var mı?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    751.3 KB · Görüntüleme: 10
KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    623.1 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    662.9 KB · Görüntüleme: 8

omerio

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Herkes yapıyor yayınlarda vs key drop gibi 4 doları versem bunlar cs ye düşer mi
bakarsanız keydropçuların bıçağımı çaldığı düpedüz ortada. para yüklemek istiyorsanız yükleyin risk te almak zorundasınız ve devlet isterse ciddi yaptırımlar uygulayabilir. csye düşmesi ile ilgili bir bilgim yok maalesef

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
bakarsanız keydropçuların bıçağımı çaldığı düpedüz ortada. para yüklemek istiyorsanız yükleyin risk te almak zorundasınız ve devlet isterse ciddi yaptırımlar uygulayabilir. csye düşmesi ile ilgili bir bilgim yok maalesef
Valla sana helal olsun ben o kadar paralik bicak kaybetsem cok uzulurdum

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
konuyu baştan sona kadar okudum karnıma ağrılar girdi inanılmaz kötü bir şey benim hesapta hiç bir item falan yok bende bunları cs ye çekerim diyordum da kalsın artık hatta bu mesajı görmeden önce siteye girdim yükleme yapmak için ama buradaki bildirimi görünce önce buna bakmak istedim iyi ki de öyle yapmışım gidip siteden hesaptan çıkış yapacağım kalsın deseni de hesapta 3 5 pahalı oyun dışında bir şey yok ama yine de riske atmak istemiyorum geçmiş olsun tekrardan uyarı içinde teşekkürler :))

omerio

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
konuyu baştan sona kadar okudum karnıma ağrılar girdi inanılmaz kötü bir şey benim hesapta hiç bir item falan yok bende bunları cs ye çekerim diyordum da kalsın artık hatta bu mesajı görmeden önce siteye girdim yükleme yapmak için ama buradaki bildirimi görünce önce buna bakmak istedim iyi ki de öyle yapmışım gidip siteden hesaptan çıkış yapacağım kalsın deseni de hesapta 3 5 pahalı oyun dışında bir şey yok ama yine de riske atmak istemiyorum geçmiş olsun tekrardan uyarı içinde teşekkürler :))
rica ederim hocam kendinize iyi bakın

Valla sana helal olsun ben o kadar paralik bicak kaybetsem cok uzulurdum
Bir sürü acı gördüm hayatta bu beni pek etkileyemedi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri