Yardım Fc 24 Daha Indirime Girermi?

swohere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
merhabalar fc24 almak ıstıyorum fakat malum suan 2000tl gıbı fahıs bir fiyatta 1 ay oncesıne kadar 400 lırayken epıc gamesten alamadım durumum yoktu fakat suan alabılecek durumdayım steam veya epıc gameste yakın zaman ıcınde ındırıme gırermı sizce ? inerse tekrardan 300 400 tl ye mı ıner bır bılgınız veya tahmınınız varsa benı aydınlatırmısınız hepınınızın goruslerı benım ıcın cok onemlı

Eymenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bence girer hocam beklemekte fayda var özel günlerde aylarda giriyor yılbaşı cadılar bayramı gibi ama ben o kadar bekleyemem diyorsan al daha çok zam gelir :d

KS

swohere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bence girer hocam beklemekte fayda var özel günlerde aylarda giriyor yılbaşı cadılar bayramı gibi ama ben o kadar bekleyemem diyorsan al daha çok zam gelir :d
2000 tl nasıl vereyım hocam türk genciyiz öğrenciyim benı en cok sen anlarsın :D

UP

Son düzenleme:

Eymenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
O Zaman beklemekten başka çare yok dediğim gibi özel günlerde aylarda girebilir :D

Ama durumun olduğunda para biriktirdiğinde bekle, baktın girmiyor indirime bu arada 1 sene kadar bekleyebilirsin yılbaşı indirimleri çok büyük oluyor belki o zaman girer girmesse başka çare yok seneye kadar 3.5. 4k olur

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65
epic indirimlerini bekle güzel indirime girer o zaman

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
girer baştaki hypeı bitti yine 400 olmasada 500lere düşer illaki