Fiber Hizmet Sağlayan Şirketler

evelekesmaa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
uygun fiyatlı fiber hizmet sağlayan bir operaötre geçmek istiyorum atlantisnet ya da superonline kullanan var mı altyapım bunları sağlıyor sadece hangisini seçmem iyi olur ??

ozkankartal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
iki yıldır atlantisnet müşterisiyim çok kaliteli ve hızlı hizmeti var hiçbir firmanın getiremedeği yere atlantisnet internet sağladı daireye kadar fiber hizmet sundular. şuan 1000 megabit paketini sorunsuz ve uygun fiyata kullanıyorum gereken hızları da alıyorum tavsiye edebilirim.

KS

evelekesmaa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bağlantı kopma vs bir sorunu oluyor mu değiştirmek istesem cayma hakkım var mı

ozkankartal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
şuana kadar öyle bi sorunla karşılaşmadım taahhütsüz seçeneği var zaten bedel ödemiyorsunuz her türlü avantajlı durumdasınız :)

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Eğer alt yapı gerçekten var ise düzgün bi şekilde superonlineye geçmeni öneririm 10 yıllık kullanıcısıyım siteyi komple ben geçirdim öyle söyleyebilirim. Bu aralar indirimli kampanyaları var 25 ile 50mbps arası fiyat farkıda baya düştü kullanımına göre belirleyebilirsin.

2yıl önce modemim çalışmıyordu malum kaç yıllık aradım diğer gün gelip komple değiştiler yenisiyle

kablo taşırken koparmışttım gelip ücretsiz tamir ettiler
yani aradığımda bi muhattap bulabiliyorum

ozkankartal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
superonline kullananlardan biriydim gerçekten bir yerden sonra o kadar sorun çıkıyor ki Allahın her günü gecenin ikisinde modemin ışıkları gidiyordu değiştirdiler yine olmaya başladı durduk yerde bi gidiyor bi geliyor insanı delirtiyor iyi ki kurtuldum ayrıca çokta ilgilendikleri söylenemez tabi siz bilirsiniz ama atlantisnetin paketleri hem avantajlı hem de taahhütsüz gayet kullanılır

ayakliPC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Eskiden Tozkoparan'da oturuyordum (GÜngören'e bağlı ama Merter tarafı), sadece Türk Telekom'dan randıman alabilmiştim.
Birkaç sene önce Bahçelievlere taşındım, bulunduğum mahallede yaptığım denemelere göre en makul olanı kablonet oldu (çok şaşırtıcı oldu benim açımdan)
Eyüpsultan'da çalıştığım eski firma fiber altyapısı olmasına rağmen sorunsuz kullanılamadığı için 2 tane 35mbps bağlatmıştı.
Birkaç ay önce Ümraniye'de çalışmaya başladığım yeni firma ise Türknet'ten fiber kullanıyor ve download 1000mbps, upload 1000mbps sorunsuz, kesintisiz, problemsiz maşallahı var.

Kısacası, bulunduğun semtteki altyapı durumu ve hizmet aldığın firmanın portlarındaki müsaitlik durumuna göre çok değişkenlik gösteren bir konu.

KS

evelekesmaa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
atlantisnetin altyapısı var çoğu kişi bir problem yaşamadığını söylüyor yorumlar da aynı şekilde hep olumlu
çok fazla zam geldi her firmaya
100 mbps 250 fiyat bakımında da iyi olduğunu düşünüyorum diğerlerine göre

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
atlantisnetin altyapısı var çoğu kişi bir problem yaşamadığını söylüyor yorumlar da aynı şekilde hep olumlu
çok fazla zam geldi her firmaya
100 mbps 250 fiyat bakımında da iyi olduğunu düşünüyorum diğerlerine göre
Yani Telekom altyapısı vdsl mi fiber mi bilmiyorum orada ama Telekomdan hizmet veren 200tl altı firmalar zaten cepten yiyor. Bugün yarın gelecek onlarda zam. 100 mbps İnterneti bugünkü fiyatı minimum 200TL. Bence kullanın atlantisneti, kullanıcı sayısı az, portlar boş rahat, sorun olsa hızlı ilgilenirler, fiber, gayet iyi. Davet sistemi varsa birde davet kodu bul internetten, ordan da indirim alırsın.

ozkankartal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
atlantisnette davet sistemi yok ama arkadaşını getir kampanyası var bir aylık hediye kazanıyorsun, söylüyorsunuz böyle böyle bir arkadaşım kullanıyor bilgileri veriyorsunuz onlar zaten sizi yönlendiriyor yardımcı oluyor

KS

evelekesmaa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
evet gördüm o kampanyayı her arkadaş için ekstra bir ay dimi

KS

evelekesmaa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ikimize de veriliyor mu o hediye yoksa ben getirdiğim için ben mi faydalanıyorum sadece

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri