Fiber kullanımı

Fatih Görkem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar kolay gelsin, internetle ilgili bir sorum vardı, izmir bayraklı bölgesinde ikamet ediyorum, önümüzdeki ay vodafone net taahhütüm bitiyor. Vdsl yani yarı fiber diye bir paket kullanıyorum,netim 24 mgbt, indirme hızı sabit 3mb hiç geçmiyor, gece 12 den sonra sürekli hız yavaşlama ve bağlantı kopukluğu oluyor, müşteri hizmetlerinin deyişine göre evin kapısına kadar fiber var ama bina eski ve iç döşeme yok, fiber internet kullanmak istiyorum, dairem 4. Katta, kendim kablomu çektirmliyim elektirikçiyle vs,ttneti aradığımda onlarda net birşey demiyor. Özel ekip yönlendiricez ücret talep ediyorlar,nasıl bir yol izlemeliyim, yada bu işi yapan bir firma varmı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bina içi fiber altyapınızı araştırdığım kadarıyla Türk Telekom üzerinden yaptırıyorsunuz ama net fikrim yok. kabloyu evinizin içine siz yaptırıyorsunuz ama dış hat ile bina bağlantısını Türk Telekom hallediyor.

Yada kablosuz fiber internet alacaksınız ama aylık ödemesi biraz fazla.

KS

Fatih Görkem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bina içi fiber altyapınızı araştırdığım kadarıyla Türk Telekom üzerinden yaptırıyorsunuz ama net fikrim yok. kabloyu evinizin içine siz yaptırıyorsunuz ama dış hat ile bina bağlantısını Türk Telekom hallediyor.

Yada kablosuz fiber internet alacaksınız ama aylık ödemesi biraz fazla.

Açıkçası türknet kulllanmak istiyorum, onuda fiberde çok iyi diyorlar, türk telekoma fiber ayarlattırıp türknet kullanmaya çalışıcam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri