FİFA 23 AÇILMAMA SORUNU

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Arkadaşlar merhaba

Fifa 23 aldığımdan beri oyunun açılmasında sorun oluyor. Oyuna giriş için tıklıyorum origin e de giriyor fakat oyuna girmeden masaüstünde öyle bekliyor anticheat gelmiyor. Bazen ise hiç sorun olmuyor direk oyuna giriyor neden yapar bunu ? bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Arkadaşlar merhaba

Fifa 23 aldığımdan beri oyunun açılmasında sorun oluyor. Oyuna giriş için tıklıyorum origin e de giriyor fakat oyuna girmeden masaüstünde öyle bekliyor anticheat gelmiyor. Bazen ise hiç sorun olmuyor direk oyuna giriyor neden yapar bunu ? bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
@hsynn

Anladığıma göre oyunu açarken siyah ekran geliyor, ama hiç bir şekilde oyuna giriş sağlanmıyor mu? veya oyunu açıyorsun hiç bir tepki vermiyor mu? Doğru mu? anladım acaba.

Bu arada başlığı düzeltirsen sevinirim hocam ' AÇILMA SORUNU '' Yazmışsın yanlışlık ile..

Fifa 23 de kronik sorun gibi bir şey bunlar zaten sorun yaşamayan görmedim kendi arkadaşımda yaşıyor.
Harfi harfine katılıyorum sana hocam, Çok doğru muhtemelen FİFA 23 daha çok güncelleme yapılması lazım bu şekilde çok fazla şikayet alırlar veya alıyorlardır..

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Arkadaşlar merhaba

Oyun klasöründe yüklü olan anti cheat i kaldır tekrar yükle origini yönetici olarak çalıştırıp tekrar gir

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
@hsynn

Anladığıma göre oyunu açarken siyah ekran geliyor, ama hiç bir şekilde oyuna giriş sağlanmıyor mu? veya oyunu açıyorsun hiç bir tepki vermiyor mu? Doğru mu? anladım acaba.

Bu arada başlığı düzeltirsen sevinirim hocam ' AÇILMA SORUNU '' Yazmışsın yanlışlık ile..

Harfi harfine katılıyorum sana hocam, Çok doğru muhtemelen FİFA 23 daha çok güncelleme yapılması lazım bu şekilde çok fazla şikayet alırlar veya alıyorlardır..
siyah ekran gelmiyo hiçbirşey olmuyor öyle bekliyor hocam origin ve steamı birkaç kez aç kapat yapıyorum ondan sonra açılıyor

Oyun klasöründe yüklü olan anti cheat i kaldır tekrar yükle origini yönetici olarak çalıştırıp tekrar gir
denedim netten bakarak birçok şey denedim yönetici olarak çalıştırıyorum zaten ama arada yapıyor hocam

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Kronik sorun. Önerilen antivirüse kadar her şeyi kapatmak, msi Afterburner gibi arkada takip eden ya da izleyen programlardan çıkmak. Bunlarda kesin değil ama işe yararyanlar olmuş.

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
herşeyi denedim yok bir türlü olmuyor
Kronik sorun. Önerilen antivirüse kadar her şeyi kapatmak, msi Afterburner gibi arkada takip eden ya da izleyen programlardan çıkmak. Bunlarda kesin değil ama işe yararyanlar olmuş.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
herşeyi denedim yok bir türlü olmuyor
Oyun sorunlu denildiği gibi. EA şimdilik yukarıda yazdığım şeyleri deneyin diye yazmış. Onlarda tam olarak ne olduğunu bulamadı ve çözüm üretemedi. Belki ilerde güncellemeyle çözerler.

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24

cinardal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Oyuna direkt olarak Origin üzerinden girmeyi deneyin.Origin'i yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri