Fırsat Fifa 23 Epic Games'de Kuponla 150 TL

xegr0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Gamepassden Fifa 22 oynuyorum sizce 150 TL verilirmi ve bir sorum daha var steamde horizon zero dawn 108 tl oyun kaç saatte biter ve oynanır mı? teşekkürler

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Fifa 23, Game Pass aboneliğine geldi, bilgin olsun. Sürekli GamePass alamam dersen 150₺ bir oyun için çok olmamaya başladı artık :/ yani alınabilir bir fiyatta. Kaldı ki, Fifa 23 serinin bu isimle olan son oyunu olması gerek.

Steam Fiyatı 210₺ imiş, Steam'den almak istersenizde yine çok sayılmaz imkanınız varsa ve Papara gibi Steam için Geri Ödeme sağlayan bir kart kullanarak alım yaparsanız tam fiyatta ödemek zorunda kalmazsınız.

Horizon Zero Dawn: Güzel oyundur ve oynamak istediğimde bir oyundur. Tavsiye edebilirim, Enis Kirazoğlu'nun bu oyun hakkında bir videosu olacaktı. Dilerseniz bi göz atabilirsiniz.

Horizon Zero Dawn: Ana hikâye 30 saat, Yan görevlerle 52 saat, %100 bitiriş ise 76 saat.

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Fifa 23 aldım steamden cashback ile 170 e geldi. Futbolla gram alakam yok hayatımda daha futbol oyunu oynamadım ama beni baya sardı Fifa23 klavye ile oynamama rağmen. Ama 170tl de 4 ay gamepass parası 4 ay dan daha fazlada Fifa23 oynanır mı sanmıyorum hem o 4 ay içerisinde başka oyunlarida oynama imkanı oluyor.

KS

xegr0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Fifa 23, Game Pass aboneliğine geldi, bilgin olsun. Sürekli GamePass alamam dersen 150₺ bir oyun için çok olmamaya başladı artık :/ yani alınabilir bir fiyatta. Kaldı ki, Fifa 23 serinin bu isimle olan son oyunu olması gerek.

Steam Fiyatı 210₺ imiş, Steam'den almak istersenizde yine çok sayılmaz imkanınız varsa ve Papara gibi Steam için Geri Ödeme sağlayan bir kart kullanarak alım yaparsanız tam fiyatta ödemek zorunda kalmazsınız.

Horizon Zero Dawn: Güzel oyundur ve oynamak istediğimde bir oyundur. Tavsiye edebilirim, Enis Kirazoğlu'nun bu oyun hakkında bir videosu olacaktı. Dilerseniz bi göz atabilirsiniz.

Horizon Zero Dawn: Ana hikâye 30 saat, Yan görevlerle 52 saat, %100 bitiriş ise 76 saat.
horizown yaz indirimlerinde fifayda steamden alayım diorum ama öğrencilik işte zor ve hocam steamden arkadaşlık attım kabul edip etmemek sana kalmış

Son düzenleme:

ELFTHEBLACK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
Eğer fifa yı alıp gamepass kullanmaya devam edeceksen fifayı alma horizon al. Fifa 3 bilemedin 4 aya bitecek

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
horizown yaz indirimlerinde fifayda steamden alayım diorum ama öğrencilik işte zor ve hocam steamden arkadaşlık attım kabul edip etmemek sana kalmış
Ağır Fifa ve futbol fanatiği değilseniz veya arkadaşlarımda sık oyun oynamam diyorsanız tavsiyem Horizon'ı almanız yönünde olacaktır. Çünkü hikâye iyi, yorumları "çok olumlu" ve uzun saatler sürecek bir oyun.

Fifa, Electronic Arts'ın bir oyunu; EA'in her ne kadar piyasaya yeni sürdüğü oyunlarda fiyatlar durumlardan da etkilenip yüksek gözükse de, EA, genellikle indirimlerde oyunculara karşı cömert teklifler sunan bir firma. Eğer oyunun tam fiyatlandırmasında bir güncelleme olmaz ise, belki siz alana kadar oyunun fiyatı da indirimlerde dahada düşebilir.

Ayrıyeten, iki oyununda indirimleri (Steam için, Epic'i bilmiyorum) 29 Mayıs'da bitecek (dünyanın en güzel günü) yani Horizon'ı erkenden alıp Steam'in iade politikasına uygun (2 Hafta içerisinde Max: 2 saat) bir şekilde deneyimleyip kendinizde tam kararınızı verebilirsiniz.
Not: isteğinizi kabul ettim

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Online için Fifa alanlar 2023 olanı almasınlar. Siz kadro yapana kadar oyun biter ;)

Online için alacaksanız sezon başı almalısınız Fifa'yı. Offline oynamak için alanları da anlamıyorum. EA play'e gelmiş ordan oynarsın. Geçen sene Fifa 22 sezon ortasında 96 TL diye almıştım steamden, yarım sezon online oynamıştım. Ofline için şu an dönüp bakmam çünkü 1-2 ay oynayınca artık oynayacak birşey kalmıyor.

EA play ile indirdim Fifa 23 oynuyorum şu an. (Gamepass)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri