FIFA 23 ilk kez indirime girdi!

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
cache-v2

EA Sports’un Eylül sonunda piyasaya sürdüğü FIFA 23, ilk kez indirime girdi. Fifa 23'ü PlayStation'da yüzde 25 indirimle, PC'de ise yaklaşık yüzde 30 indirimle satın alabilirsiniz.

Fifa 23, PC'de indirime girdi

Oyunun PC versiyonuna 1 Kasım'a kadar geçerli indirim yapıldı. FIFA 23 Ultimate Edition versiyonu yüzde 25 indirimle 899 TL’den 675 TL’ye indi. EA Play veya Xbox Game Pass üyeliğiniz varsa yüzde 10 ek indirimle fiyat 607,49 TL’ye iniyor. İndirim sadece EA uygulamasında geçerli, Steam ve Epic Store'da indirim yok.

Fifa 22 ve EA Play sahipleri için Fifa 23'ün fiyatı 504 TL'ye indi

EA uygulamasına bugün itibarıyla Loyalty Edition adında yeni bir seçenek eklendi. Origin veya EA uygulamasından FIFA 22’yi satın almış oyuncular bu seçeneğe erişebiliyor. FIFA 23 Loyalty Edition, Standart sürüme göre yüzde 20 indirimle 559,99 TL’ye satılıyor. Eğer EA Play veya Game Pass aboneliğiniz varsa yüzde 10 ek indirimle 503,99 TL’ye iniyor. Bu da 699,99 TL'lik fiyata göre yüzde 28 indirimle 503,99 TL'ye Fifa 23 sahibi olabileceğiniz anlamına geliyor. İndirimin sadece EA uygulamasında geçerli olduğunu ve FIFA 22'yi Steam'den satın alanların faydalanamayacağını belirtelim.

cache-v2

Fifa 23, PlayStation'da indirime girdi

PlayStation Store'daki Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında FIFA 23 Ultimate Edition versiyonu yüzde 25 indirimle 1.000 TL’den 750 TL’ye indi. Standart versiyonda indirim yapılmadı. İndirim 3 Kasım 2022'ye kadar devam edecek.

Fifa 23 daha fazla indirime girer mi?

Fifa 23 için bir sonraki indirim kampanyası, Black Friday döneminde (Kasım ayının son haftası) yapılacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de Black Friday döneminde yüzde 40 oranında indirim yapılmasını bekliyoruz.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Eline Sağlık hocam.
Pes 2013 devam❤️
Hiç bir futbol oyunu '' PES 2013 '' Gibi değil hocam ya onun zevki bir başka..

Benim arkadaş var tüm oyunları kaldıracak bir bilgisayarı var lakin adam futbol oyunun'da birtek '' PES 2013 '' Oynuyor <3

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Hiç bir futbol oyunu '' PES 2013 '' Gibi değil hocam ya onun zevki bir başka..

Benim arkadaş var tüm oyunları kaldıracak bir bilgisayarı var lakin adam futbol oyunun'da birtek '' PES 2013 '' Oynuyor <3
Ultimate sürümü gözüküyor düz sürüm 500TL olmuyor :S

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Ruh yok bu oyunda. İade edene kadar 100 saate yakın deneyimledim oyunu, ama yok tat vermiyor. FUT'a giriyorum, rakip skill yapıyor, ben skill yapıyorum, o gol atıyor, ben gol atıyorum. Maç bitiyor, skor olmuş 5-5, 6-5.

Kariyer yapayım diyorum, ne de olsa zamanında FIFA kariyer modda az sabahlamıyorduk. Transfer yapınca cutscene falan giriyor değişik olmuş bu sene. Gaza gelip 1-2 maç atıyorum ama olmuyor, keyif vermiyor oyun. FIFA 18'den beri aldığım yapaylık hissi bu oyunda da var. Futboldan da, FIFA'dan da soğumuştum zaten, son bir şans daha vereyim demiştim ama olmadı. Alacak olanlara iyi oyunlar.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
PES 21 favori futbol oyunum. Fifa 22 denedim 96 TL iken alıp. Yok Fifa acayip kütük. Pas oyununu kesinlikle yapamıyorsunuz çünkü oyuncu boş pozisyondaki arkadaşına istediğiniz kadar pas şiddeti ayarlayın kesinlikle atamıyor. Hep mi rakibin ayağına pasları atar hızlı atak yaparken. Yavaş atak yapınca böyle bir sıkıntı yok. Fifa oynarken kolektif futbol olayı bitik. Kesinlikle rakip kaleye kadar top kaybetmeden varın ve sonra skill veya özel bir şut kullanın ve maç bundan ibaret. Futbol zevki almıyorum Fifa'da. PES 21 mükemmel bu açıdan, oyunun bir karakteri var yahu paslarda fantezi bile yaparsın. Oyun hızı ve ritmi o kadar iyi ki hala bırakamadım. Tabii yeni çıkan PES espor ayağına bir şeyler denedi ama grafik kötüleşti ve oynanış berbat oldu. Daha iyisini yapmalarını beklerken Fifa'dan da kötü hale getirmişler. Düzelmezlerse yeni serilerinde ne Fifa ne de PES kesinlikle yükleyip oynamam.
Sevenleri alıp oynamaya devam etsin. İndirim de yani ehh işte denecek kadar bir indirim. Meraklısı zaten fiyatına bakmadan ilk günden alıyor.
Bir de bu Fifa'nın online kısmında maçların çoğu başlamadan bitiyor, rakip kaçıyor. Maça başlayanı da ilk golü yer yemez kaçıyor. Oldu ki rakip ilk golü attı, ben beraberlik golünü atınca yine kaçıyor. Nasıl bir anti futbol topluluğu var anlamış değilim. Resmen bu topluluk oynu satın alıp oynamamak üzerine bir düzen kurmuşlar. Çok garip gerçekten de.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Fifa 22 ve EA Play sahipleri için Fifa 23'ün fiyatı 504 TL'ye indi
EA uygulamasına bugün itibarıyla Loyalty Edition adında yeni bir seçenek eklendi. Origin veya EA uygulamasından FIFA 22’yi satın almış oyuncular bu seçeneğe erişebiliyor. FIFA 23 Loyalty Edition, Standart sürüme göre yüzde 20 indirimle 559,99 TL’ye satılıyor. Eğer EA Play veya Game Pass aboneliğiniz varsa yüzde 10 ek indirimle 503,99 TL’ye iniyor. Bu da 699,99 TL'lik fiyata göre yüzde 28 indirimle 503,99 TL'ye Fifa 23 sahibi olabileceğiniz anlamına geliyor. İndirimin sadece EA uygulamasında geçerli olduğunu ve FIFA 22'yi Steam'den satın alanların faydalanamayacağını belirtelim.

Normalde pahalı...
İndirimde yine pahalı...
Biz YouTube'dan devam...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri