FİFA 23 SATIN ALIM

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri bir sorum olacaktı şimdi ben önce fifa 23 standar editionu alsam 280tlye yani onlinesız halı sonradan ultimate editiounu almak istesem direk ultimate editioun parası mı veriyorum yoksa standar editoun olduğu için ultimate edition parası biraz düşüyor mu birde Ultima editioun şu takım kurup online adamlarla vs atmak mı

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ultimate edition özelliği ne bilmiyorum ama onun için verilen para azalmıyor diye biliyorum. Yine ultimate edition fiyatı kadar ödersin.

lefrein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Standart edition aldıktan sonra ultimate edition alımı kapanıyor.İkisinden birini seçmek zorundasın.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Bazı oyunlarda standart edition aldıktan sonra DLC eklemesi olarak Ultimate yükseltmesi sunuluyor. Ancak FİFA'da durum böyle değil. Almak istiyorsanız Ultimate sürümü en başta o seçimi yapmalısınız. Sonradan yükseltmesi yok.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Standart edition aldıktan sonra ultimate edition alımı kapanıyor.İkisinden birini seçmek zorundasın.
Bazı oyunlarda standart edition aldıktan sonra DLC eklemesi olarak Ultimate yükseltmesi sunuluyor. Ancak FİFA'da durum böyle değil. Almak istiyorsanız Ultimate sürümü en başta o seçimi yapmalısınız. Sonradan yükseltmesi yok.
Ultimate sürüm tam olarak ne peki standartla farkı ne tam olarak

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri bir sorum olacaktı şimdi ben önce fifa 23 standar editionu alsam 280tlye yani onlinesız halı sonradan ultimate editiounu almak istesem direk ultimate editioun parası mı veriyorum yoksa standar editoun olduğu için ultimate edition parası biraz düşüyor mu birde Ultima editioun şu takım kurup online adamlarla vs atmak mı
Standard editionda da online var yalnız

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Ultimate sürüm tam olarak ne peki standartla farkı ne tam olarak
Online oynuyorsanız ekstra paketler veriyor ve galiba bir de oyun parası veriyor (ücretli alınabilen 4600 fifa point). Ancak single oynayacaksanız pek bir artısı yok. Single için standart sürüm yeterlidir, online da oynarsınız ama ek paketleriniz olmaz.

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Hocam onu tam bilmiyorum araştırabilirsiniz ancak eğer fut oynamıyacaksanız direkt standart sürüm alın çünki ultimate sürümde ekstra fp, kart felan fut için veriyor şahsen ben standart sürümü tercih edeceğim.

Online oynuyorsanız ekstra paketler veriyor ve galiba bir de oyun parası veriyor (ücretli alınabilen 4600 fifa point). Ancak single oynayacaksanız pek bir artısı yok. Single için standart sürüm yeterlidir, online da oynarsınız ama ek paketleriniz olmaz.
Ben fut oynuyacağım halde standartı tercih edeceğim bence gereksiz ultimate.

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Ultimate pakette 4600Fifa Point veriyor normalde 500TL ediyor almayak kalksan almışken ultimate almak daha iyi. Single oynayacaksan gamepass al daha iyi.

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Ultimate sürüme upgrade edemezsin. Zaten FUT için verilen 4600 FP dışında bir artısı yok Ultimate sürümün. Bu yüzden standart yeterli.

Son düzenleme:

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Bence ultimate sürüm gerçekten gereksiz, özellikle fut oynamayı düşünüyorsan ve yeni başlıyorsan kesinlikle ultimate alma. Fifa dışarıdan p2w gibi gözükse de para yatırmadanda güzel kadrolar kurulabiliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri