Fifa 23

Orkun23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar merhaba bende xbox game pass var ancak fifa 22 süresiz fifa 23 10 saat süreli fifa 23 ü süresiz oynamak istiyorum fifa 24 çıktığında fifa 23 süresiz olur mu

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Arkadaşlar merhaba bende xbox game pass var ancak fifa 22 süresiz fifa 23 10 saat süreli fifa 23 ü süresiz oynamak istiyorum fifa 24 çıktığında fifa 23 süresiz olur mu
Çıkmasına yakın yapıyorlar genelde. Haziran ya da mayıs olabilir ama bu tahmini süre. Aklımda kaldığı kadarıyla çok geç olmadan yapıyorlardı diye kalmış.

KS

Orkun23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Çıkmasına yakın yapıyorlar genelde. Haziran ya da mayıs olabilir ama bu tahmini süre. Aklımda kaldığı kadarıyla çok geç olmadan yapıyorlardı diye kalmış.
Geçen yıllarda aynısı mı oldu yeni aldım çünkü game pass i

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Zamana dikkat etmedim ama diğeri çıkmadan olmuştu.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Teşekkürler yani fifa 24 fragmanı yayınlandığı zamanlarda fifa 23 süresiz olur diyodunuz yeni teknolojiler eklemdiği için daha iyi benim için
Daha önce de olabilir tarih hatırlamıyorum yanıltmasın. Arkadaş oynayalım dediğinde eklenmiş olduğunu görüp şaşırmıştım. Hangi aydı ama hatırlamıyorum. Tabii bu firmaya bağlı daha erken ya da geç de olabilir. Genelde müşteri kazanmak sonraki satışları artırmak gibi sebeplerden ekliyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri