Soru Fıfa23 Fut İnternetproblemi

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Selamlar gecenizhayır olsun hocalarım. Optimizasyon sorunları o bu şu derken bu konulardan kaçtıııık derken... Başıma farklı bir sıkıntı geldi FUT da neredeyse internet kaynaklı ilerleyemiyorum bu sorunu yaşayan varmı çok merak ediyorum ? Yani bildiğiniz bir lag spike var gibi her farklı bir sekmeye geçtiğimde 15 30 saniye bekliyorum bazen hesaptan atıyor (FUT). Oysa ki internette problem şuan için yok yani herşey tıkır tıkır ilerliyor. Oyun içersinde neden böyle bir problem var anlayamadım fikir verebilirseniz sevinirim.

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam FIFA 23 çok sıkıntılı hâlâ ya. Ben bu şekilde internetten kaynaklı bir sorun yaşamadım ama FPS , bug , lag (çok fazla değil) sorunları son hız devam ediyor.

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Görev yapamıyorum katiyen çünkü sürekli 30 saniye veya daha fazla beklemekteyim. Vallahi modum düştü

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam kabloyla mı bağlısınız internete? Oyun FIFA olunca bütün sıkıntılar da genelde FIFA kaynaklı olduğundan bir şey diyemiyoruz net olarak.

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Evet hocam kablo ile bağlıyım. Hatta benim internet superonline diye yeni bir cat6 ethernet kablosu sipariş vermiştim. Dedim oda yeni olsun vs. Ping ming sıkıntı yaşamayalım..

Şuan için hız testinde böyle

Tabi mükemmel değil de yetiyor olması lazım bir şekilde

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Katılıyorum hocam. Oyun o kadar sıkıntı ki yani ne desem altı boş.

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Anlıyorum hocam. Bugün sabah 5 - 6 sularına doğru FUT ile vedalaşayım hiç uğraşılacak gibi değil. F.pointsleri açayım bırseyler gelırse hesabı pazara çıkarırım zararımı çıkarsın en azından... Teşekkür ettim cevaplar için (y)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri