Windows 10 Mu 11 Mi

Mehmet.E0122

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İtopya'dan hazır sistem aldım Windows 10 pro kurulu geldi Windows 11 e geçmeli miyim çevremden bazı insanlar 11 kullandım 10 daha iyi diyorlar

narcotic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynı şekilde hazır sistemimi Windows 10 sürümle aldım.Sonra Windows11 e geçtim ve sürücüleri kurarken çok hata aldım sonra Windows 10 a geri geçtim. Her sistemde farklılıklar gösterebilir deneyerek tecrübe etmeniz daha doğru olur.Şahsen Windows 11 tarafında genel problemler tam olarak çözülmeden geçmenizi tavsiye etmem bir süre daha güncellemeri beklemenizi öneririm.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
624
İtopya'dan hazır sistem aldım Windows 10 pro kurulu geldi Windows 11 e geçmeli miyim çevremden bazı insanlar 11 kullandım 10 daha iyi diyorlar
Bence artık geçilir. Ben 2 yıldır kullanıyorum, bugüne kadar tek bir hata almadım. Ama tavsiyem yükseltme şeklinde değil, direk format atarak Win11 kurmanız. Sonrada sürücüleri anakart ve ekran kartı sitesinden tek tek kendiniz kurmanız önemli. Bazı anakartlarda firmalar Windows 11'de kararlılığı arttırmak için yeni bios sürümleri de yayınladı, bu yüzden son sürüm Biosta olmak da önemli.

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
bende bir kaç aydır 11 kullanıyorum hiç bir sorun görmedim bence geçilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri