Fikrinizi Merak Ediyorum!

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Video editleme işleriyle uğraşıyorum bu sıralar valoranta heves ettim.

Ancak valorantta izlenen videolar biraz farklı dümdüz maçı kimse izlemiyor.

Kendimce edit yaptım sizce eksiklikleri neler yada ne eklesem daha iyi olur fikir önerilerinize açığım.

Ayrıca yüksek eloda video çekmek için aim geliştirmek gerekiyor aimi daha iyi hale nasıl getirebiliriz radiant olan nasıl oluyor :D

Videom:

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636

Kendimce edit yaptım sizce eksiklikleri neler yada ne eklesem daha iyi olur fikir önerilerinize açığım.

Ayrıca yüksek eloda video çekmek için aim geliştirmek gerekiyor aimi daha iyi hale nasıl getirebiliriz radiant olan nasıl oluyor :D

Videom:
valoranta videolarda komik seyler , ve shortslar cok gelisim sağlıyor

KS

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
valoranta videolarda komik seyler , ve shortslar cok gelisim sağlıyor
İşte komik fikirler bulamıyorum sanırım iyi playzler çok izlenmiyor.

Ayrıca short videoları çok izleniyo ama normal videolar izlenmesi çok düşük yani yükselen nasıl yükseliyor bi türlü anlamadım

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145

Videom:

Bunu izle bence. Güzel temel şeyleri açıklamış. Ama bana kalırsa; bilindik biri değilsen direkt webcam ve sesin olmadan, tamamen komik montajlar ile hazırlanmış videolar ile daha hızlı gelişirsin. Ve izlediğim kadarıyla videondaki klipler çok uzun sıkıyor insanı.

KS

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357

Bunu izle bence. Güzel temel şeyleri açıklamış. Ama bana kalırsa; bilindik biri değilsen direkt webcam ve sesin olmadan, tamamen komik montajlar ile hazırlanmış videolar ile daha hızlı gelişirsin.
İzlicem.

Ses olmadan komik video nasıl oluyor ki

KS

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
Konuşma olmadan. Ama kısa klipler ve sürekli bir montaj ile izleyiciyi sıkmaman gerek.
Abone ve izlenme toplayamıyorum gerçekten çok kötü kanallar 20 k abonesi var :(

videoları 2k 240fps şeklinde çekiyorum bide verilen emeğe karşılık biraz çabam boşa gidiyo gibi :(

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242

Videom:
hocam ses olsa iyi olabilirdi ve yoru mainsen sedoru adlı yuotuburun editlerini izleyebilirsin

İşte komik fikirler bulamıyorum sanırım iyi playzler çok izlenmiyor.

Ayrıca short videoları çok izleniyo ama normal videolar izlenmesi çok düşük yani yükselen nasıl yükseliyor bi türlü anlamadım
e sporcu tripleri yapcaksın ve aim geliştirme radiant olma serileri çekceksin valoranta bu 2 si fazla araştırılıp izleniliyo

Abone ve izlenme toplayamıyorum gerçekten çok kötü kanallar 20 k abonesi var :(

videoları 2k 240fps şeklinde çekiyorum bide verilen emeğe karşılık biraz çabam boşa gidiyo gibi :(
240 fps cekmen boşa bu devirde 240 hz monitörü olan kişi sayısı az 60 fpsde cekki sistemin yorulmasın ve fpsn düşmesinde kayıt aldığın uyg ne ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Shake efekti mi ne diyorlar. Vuruşlara o efekti koyabilirsiniz ladiff tarzı güzel olur bence.

KS

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
hocam ses olsa iyi olabilirdi ve yoru mainsen sedoru adlı yuotuburun editlerini izleyebilirsin

e sporcu tripleri yapcaksın ve aim geliştirme radiant olma serileri çekceksin valoranta bu 2 si fazla araştırılıp izleniliyo

240 fps cekmen boşa bu devirde 240 hz monitörü olan kişi sayısı az 60 fpsde cekki sistemin yorulmasın ve fpsn düşmesinde kayıt aldığın uyg ne ?
hocam youtube atarken daha akıcı olmaz mı öyle sistem cok yoruluyo tabi

Shake efekti mi ne diyorlar. Vuruşlara o efekti koyabilirsiniz ladiff tarzı güzel olur bence.
Biliyorum, o insanlar nasıl o kadar izleniyor delirecem :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri