Çözüldü Fiyat performans akım korumalı çoklu priz önerir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Merhaba arkadaşlar kaliteli, güvenilir ve fiyat performans akım korumalı çoklu priz önerir misiniz? 6'lı olursa benim için daha iyi olur, buraya bulduğum bir kaç tane ürünü paylaşacağım içlerinden bazılarının fiyatları pahalı bu kadar fazla para vermeye gerek var mı ucuz olanlarda işimi görür mü? Pahalı bir sistemi emanet edeceğim o yüzden kaliteli ve güvenilir olması önemli benim için.

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Brennenstuhl > Viko > Makel > S-Link ve diğerleri olarak sıralarım burayı.

Brennenstuhl alternatifi Schneider/APC ve Belkin markalarına bakabilirsiniz.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

2 linkteki ürünlerde de bir sorun yok. Puanlar ve yorumlar yüksek. Örnek veriyorum 100 kişiden 5 kişinin yaşadığı soruna göre ürün değerlendirmesi yapılmaz. Hangi üründe %100 olumlu yorum gördünüz? Hadi gördünüz kaç kişi almış kaş kişi puanlamış o ürünü? Sizin değerlendirme biçiminiz yanlış.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
2 linkteki ürünlerde de bir sorun yok. Puanlar ve yorumlar yüksek. Örnek veriyorum 100 kişiden 5 kişinin yaşadığı soruna göre ürün değerlendirmesi yapılmaz. Hangi üründe %100 olumlu yorum gördünüz? Hadi gördünüz kaç kişi almış kaş kişi puanlamış o ürünü? Sizin değerlendirme biçiminiz yanlış.
Hızlı bir şekilde seçtim sen olsan hangisini alırdın içlerinden

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Brennenstuhl veya Schneiderüründen yana yapın tercihlerinizi. Bu arada Schneider 2 ürün atmışsınız ama 2 üründe aynı sadece birisinde +2 adet USB soketi var. Ben olsam USB soketi olan Schneider ürünü seçerdim.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Brennenstuhl veya Schneiderüründen yana yapın tercihlerinizi. Bu arada Schneider 2 ürün atmışsınız ama 2 üründe aynı sadece birisinde +2 adet USB soketi var. Ben olsam USB soketi olan Schneider ürünü seçerdim.
Bu 2 si arasında kaldım ikisinde de USB girişleri var birisi 5 girişli diğeri 10 ayırca Schneider Electric Akım Korumalı Prizi tarafından korunan bilgisayarın sabit sürücüsünde veri kaybı olması durumunda Ontrack ® veri kurtarma laboratuarlarından Veri Kurtartma Servisi sağlanır. Schneider daha güvenilir gibi duruyor ama S-Link de fena değil gibi onunda joule değeri yüksek baya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri