Fiyat Performans Curved Monitör Arıyorum 3600TL Bütçe (Haziran 22-2022)

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dikkat ettim de öneriler de hep VA panel önerilmiş. VA panel eski diyebililyorum.
Önerileriniz ve aramalarınız şu unsurlar da olmalı bence;
27 inç,144-165hz-IPS-pivot
Bu ana unsurlrın yanında en uygun unsurlar eklenip öyle bakılmalı diye düşünüyorum.
Çünküsünü de yazayım :D
Gittim direkt mağaza da gözlemledim panel farkını görebilmek için. Cidden ikisi arasında renk solukluk canlılık gibi farklılıklar vardı.Bilmiyorum belki de o istenerek öyle yapılmıştı,ıps e yönelsin müşteriler diye.

KS

hakkiucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Çünküsünü de yazayım :D
Gittim direkt mağaza da gözlemledim panel farkını görebilmek için. Cidden ikisi arasında renk solukluk canlılık gibi farklılıklar vardı.Bilmiyorum belki de o istenerek öyle yapılmıştı,ıps e yönelsin müşteriler diye.
IPS var zaten kavisli lazım

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Flat yani düz panel veya Curved fark etmiyor aynı piksel yoğunluğuna sahip 2 panel türüde 1080p 27" için. Aslında birkaç tane bildiğim sorunsuz 27" 1080p ürün var bu piksel sayma muhabbeti olmayan. ACER Predator serisi ve Gigabyte G27FC ürünleri mesela. Bu ürünleri yakında kısa bir süre deneyimledim bu soruna sahip değiller. Markanın paneli kullanım biçimiyle alakalı bu durumun olmadığı ürünler var yani piyasada.
Bak mesela a-b-c forumunda bu bilgiyi alamazsınız . Uğurun olmadığı yerde bilen de uğraşmaz böyle bir açıklamaya eline sağlık . Uğur konunun başından beri hakim diye ben uzaktan izliyorum .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri