Fiyat performans tablet öneri

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
sepetlerde vardı 100 tlye kadar düştü fiyatları al kullan :D ipad, galaxytab vs aalmıyorsan tabi ki :D

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam tableti uzun ömürlü ve kullanışlı istiyorsan İpad almalısın. Ben ipad sevmiyorum diyorsan Samsung Galaxy Tab S öneririm gayet kullanışlı, büyüklük açısından oldukça büyük ve ince bir tasarımı var. 3 gb ram i , 1.9 GHz işlemcisi, 16 gb dahili hafızası bulunmakta. tablet ilk olarak 4.4.2 olarak geliyor. 5.0 android sürümü bulunmakta tableti aldığınız zaman yükseltebilirsiniz. ekran çözünürlüğü ise 2560 x 1600. 4 çekirdekli bir işlemcisi bulunmakta.

zhenxiang

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tecrübe zamanla elde edilir, ilk başlarda zor gibi gelse de kısa sürede kağıda çizer gibi kolay gelecektir. Sorduğunuz model gayet güzel bir seçim. XP-Pen DECO 02 modeli yakın zamanda çıkan bir ürün. Çizim alanı daha büyük, tasarım açısından da gayet şık, bir bayan için güzel seçim olur diye düşünüyorum.

Bu tableti takıp kullanacağınız bilgisayarın monitörünün kaç inç olduğu önemli. Eğer çok büyük bir monitörse, ufak tablet kullanmak biraz zor olabilir. Monitör ebatına uyumlu tablet seçmekte yarar var. Laptop ekranı gibi 15-16 inçlik bir monitörde kullanacaksanız önerdiğim bu modelin boyutu ideal. 

grafik tablet XP-Pen DECO 02 önerisi 

Daha ucuz ve aynı performansı gösterecek, Başka sorularınız olursa mümkün olduğunca cevaplamaya çalışırım. Umarım dijital çizim konusunda hedeflediğiniz başarıya ulaşırsınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri