Flash bellekten windows 10 yükleme

onur1991

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar.Ben flash bellekten Windows 10 yüklemek istiyorum.Bilgisayar açılırken bios'a giriyorum ama boot settings/1st boot device yazan yeri bulamıyorum.bildiğiniz üzere 1st boot device'i usb yapmam gerekiyor.boot settings/1st boot device yazan yeri nasıl bulabilirim?yükleme esnasında wi fi açık kalmalı mı?kurulumda lisans anahtarı isterse lisans anahtarını nasıl bulabilirim?şimdiden teşekkürler.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1-Boot menüsü için kısayol atanmış olabilir ESC-DEL tuşları olabilir bunlar deneyiniz
2-Bios Pili çıkarılarak yapılabilir ama siz öncelik olarak 1.seçenekten başlayın

Windowsu kurarken size bir wifi ağına bağlanmanızı zaten istreyecek kurulumda lisans anahtarına ihtiyacınız olmayacak eğer önceden aldıysanız var ise aynı kodu girerek devam edebilirsiniz yok ise deneme sürümü olarak kulllanacaksız mecburen.

Boot menüsünü deneyin haber bekliyorum

KS

onur1991

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Siz beni yanlış anladınız.ben boot settings yazan yeri açabiliyorum.boot settings listesindeki 1st boot device yazan yeri bulamıyorum.

KS

onur1991

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
laptopun anakart modelinin ne olduğunu nasıl bulabilirim?

anakart modelini buldum:dell 0N5YWG

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Advanced Bios Features kısmından girip mi bakıyorsunuz ekran görüntüsü atar mısınız ben sizin nasıl göremediğinizi anlamadım yanlış yerden bakıyor olabilir misiniz ?

KS

onur1991

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
resim ekleye basıyorum ama url adresi çıkıyor.resim nasıl gönderebilirim?

bilgisayarımın bataryası bozuk bu yüzden prizde kullanıyorum.acaba sorunun sebebi bu mu?(batarya bilgisayarda takılı acaba çıkarsam sorun düzelir mi?)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri