Türknet Mi Yoksa Türk Telekom Mu?

h4dess

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Herkese iyi günler, şu anda aktif olarak Vodafone Net kullanıcısıyım. Vodafone Net'te 50Mbps download 5 upload olarak VDSL bir internet kullanıyorum, yakın zamanda taahhüttüm bitmek üzere ve bu kullandığım paketin fiyatı 300 liralardan 580 liralara kadar çıktı. 50Mbps internet için 580TL vermek bana mantıklı gelmedi. Türk Telekom Alt yapısına sahibim, TürkNet'te altyapı sorgulaması yaptığım zaman VDSL 100mbps'lık bir paket çıkartıyor karşıma. Türk Telekom'dan sorgulama yaptığım zaman Türk Telekom Hipernet hizmetinden yararlanabilirsiniz diyor. Genel olarak baktığın zaman hangi firma daha sorunsuz çalışır, işlerimi bilgisayar üzerinden yapıyorum o yüzden internet benim için önemli bir nokta. TürkNet hakkında çok bilgim yok forumlarda yer yer sorun yaşayanda var memnun olanda var. Sizce hangi firmayı seçmek daha mantıklı yardımcı olursanız sevinirim.
1726748585662.png
1726748640996.png

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Türknet e geçmeyi düşünüyorsan altyapısını iyi sorgula. Senin bölgendeki alt yapı hizmeti nasıl. Türknet alırsan 1 senelik ücreti peşin öde fiyat artarsa etkinlenme.

KS

h4dess

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Türknet e geçmeyi düşünüyorsan altyapısını iyi sorgula. Senin bölgendeki alt yapı hizmeti nasıl. Türknet alırsan 1 senelik ücreti peşin öde fiyat artarsa etkinlenme.
Detaylı olarak altyapısını nasıl sorgulayabilirim

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
müşteri hizmetlerinden sorgulayabilirsin. Çağrı merkezini ara sor. detaylı bilgi verirlerse oradan öğrenirsin ancak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri