Format Atamıyorum!

hozkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle Merhabalar,

Hem usbli hem usbsiz format denedim ama atamıyorum usblı denedıgımde klavye secenegınden sonra gelısmıs seceneklere atıyor sorun gıderme kısmına dırek ctrl+alt+delete yapıncada bellı bır % yı gecınce pc sıfırlanamadı yazıyor ve bilgisayarımda virus veya trojen oldugundan eminim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Öncelikle Merhaba hem usbli hem usbsiz format denedim ama atamıyorum usblı denedıgımde klavye secenegınden sonra gelısmıs seceneklere atıyor sorun gıderme kısmına dırek ctrl+alt+delete yapıncada bellı bır % yı gecınce pc sıfırlanamadı yazıyor ve bilgisayarımda virus veya trojen oldugundan eminim
Hocam format usbsini temiz şekilde hazırladığınızdan eminsiniz değil mi? Windows kurmaya başladığında mı hata veriyor

KS

hozkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam format usbsini temiz şekilde hazırladığınızdan eminsiniz değil mi? Windows kurmaya başladığında mı hata veriyor
ben duzgun kurdum dıye bılıyorum kurmak ıcın bellı bıryer varmı ordan denesem bırde

KS

hozkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben duzgun kurdum dıye bılıyorum kurmak ıcın bellı bıryer varmı ordan denesem bırde

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Öncelikle Merhaba hem usbli hem usbsiz format denedim ama atamıyorum usblı denedıgımde klavye secenegınden sonra gelısmıs seceneklere atıyor sorun gıderme kısmına dırek ctrl+alt+delete yapıncada bellı bır % yı gecınce pc sıfırlanamadı yazıyor ve bilgisayarımda virus veya trojen oldugundan eminim
Sıfırlanamadı yazısı format değil Windows sıfırlama işleminin bir başarısız bildirimi. Siz USB diske Windows yazdırdığınıza emin misiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri