Format Atarken Windowsun Kurulu Olduğu Yeri Sildim Geri Döndüğümde PC Açılmıyor

Pcariyorum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İyi günler format atacaktım. Fakat kurmak istediğim yer binbir türlü hata verince CMD'den aptal ben Windows'un kurulu olduğu yeri yani SSD'mi temizledim. Yine hatayı alınca Rufus ile biçimlendireyim dedim ( yükleme medyasından format atınca Rufus'a gerek yok diye biliyordum). Rufus indirmek için tam masaüstüne dönerken kurtarma ekranı geldi. Boot seçeneklerine girdim ne USB disk ne de SSD gözüküyordu. Sadece HDD.

eneskaanmeng

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
İyi günler format atacaktım. Fakat kurmak istediğim yer binbir türlü hata verince CMD'den aptal ben Windows'un kurulu olduğu yeri yani SSD'mi temizledim. Yine hatayı alınca Rufus ile biçimlendireyim dedim ( yükleme medyasından format atınca Rufus'a gerek yok diye biliyordum). Rufus indirmek için tam masaüstüne dönerken kurtarma ekranı geldi. Boot seçeneklerine girdim ne USB disk ne de SSD gözüküyordu. Sadece HDD.
Bilgisayar masaüstüne kadar açılıyor mu?

eneskaanmeng

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Yok hocam kurtarma yazıyor ya biosa ya da tekrar kurtarma ekranına gidiyor
Bi internet kafeye git Bilgisayar'a otur Windows iso indir yaz önüne Microsoft cıkıcak gir
Şok'dan flash bellek al satıyorlar 15 gb olması yeterli iso indir flashbelleğe yükle kendi bilgisayara tak
f7 f12 veya del tuşları olabilir hepsine teker teker bas şöyle yazcak Flashbellek olana tıkla açılsın sonra bütün ssd hardisk sıfırla windowsu yükle Windows arama kısmına sabit disk bölümleri oluştur yaz tıkla sonra bana haber ver

Parmagım ağrıdı ha wqewqe

Ekli dosyalar

• 5412567.png
    5412567.png
    654 KB · Görüntüleme: 12
KS

Pcariyorum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yani kısacası format USB si hazırlayın dediniz hocam. Teşekkürler yazdıklarınız ve yardımlarınız için. Bugün yorgunum yarın deneyeceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri