Format Attıktan Sonra Wifi Ile Bağlanamıyorum

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Arkadaşlar packard bell n15w4 laptopum çok kastığı için win10 dan win8.1 formatladım ama format sonucu wifi ile bağlanamıyorum alt taraftaki sekmelerde wifi bağlantı sekmesi yok oldu aygıt yöneticisinden de bakıyorum yüklü bir wifi aygıtı bulamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

Son düzenleme:

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
Öncelikle ethernet kablosuyla veya telefonunun mobil internetini USB yoluyla laptopuna paylaştır. Laptopun internet erişimini aldıktan sonra güncelleme merkezinden gerekli sürücüleri indirip kuracaktır.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Öncelikle ethernet kablosuyla veya telefonunun mobil internetini USB yoluyla laptopuna paylaştır. Laptopun internet erişimini aldıktan sonra güncelleme merkezinden gerekli sürücüleri indirip kuracaktır.
güncelleştirme yüklerkende hata alıyorum win 10 dan geçmeye çalışıyorum 8.1 e bu kadar hata almak cok saçma geliyor

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
güncelleştirme yüklerkende hata alıyorum win 10 dan geçmeye çalışıyorum 8.1 e bu kadar hata almak cok saçma geliyor
Ben Win 10 ve 11 için konuşmuştum.
8.1 bildiğim kadarıyla driverları otomatik olarak indirmiyor, sana uygun driverı kendin bulup manuel olarak kurmalısın. Hata mı alıyorsun bunda da?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri