Format tamamlanacakken pc kapanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yunus16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar sorunum şöyle: bilgisayara format atıyorum tamamlanma aşamasında laptobum kendini kapatıyor format atamıyorum belki format isosunda sorun vardır diye tekrar indirip yazdırdım ama olmadı laptobumda batarya yok flaş diskimin oldugu poşet su doluydu daha önce acaba flaş bellekte mi sorun var ama sorun olsa tamamlanıyor kısmına kadar ilerleyecegini sanmıyorum cevaplarnızı bekliyorum iyi forumlar. 

hata resmi: https://hizliresim.com/9cA2Ak

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Anlık sistem kesintileri güç veya USB kaynaklı kesintiler bu soruna sebep olabilir. USB belleğinizde sorun varsa ki var belli son aşamaya kadar sorun çıkartmayabilir bu olağan bir durumdur. Yada cihazınızda batarya yokmuş buda sistemde işlemlere bağlı anlık güç kesintisi yaşatabilir k bu durumda da yaşadığınız sorun oluşabilir. İlk önerim size USB belleğinizi değiştirin ve farklı bir USB soketinde deneyin.

KS

Yunus16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Anlık sistem kesintileri güç veya USB kaynaklı kesintiler bu soruna sebep olabilir. USB belleğinizde sorun varsa ki var belli son aşamaya kadar sorun çıkartmayabilir bu olağan bir durumdur. Yada cihazınızda batarya yokmuş buda sistemde işlemlere bağlı anlık güç kesintisi yaşatabilir k bu durumda da yaşadığınız sorun oluşabilir. İlk önerim size USB belleğinizi değiştirin ve farklı bir USB soketinde deneyin.
bu usb yi ıslanmadan önce aynı marka model laptopda kullanmistim ondada batarya yoktu saglikli bir sekilde format atmistim %75 usb bellegim suda kaldigi icin bozuldu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Her makine aynı tepkileri vermez aynı bile olsa.

İndirdiğiniz ISO dosyasında sorun olabilir diyeceğim ama tekrar indirdim demişsiniz yani o olmayabilir. Windows 10 kuruyorsunuz kendi sitesinden değil mi?

KS

Yunus16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Her makine aynı tepkileri vermez aynı bile olsa.

İndirdiğiniz ISO dosyasında sorun olabilir diyeceğim ama tekrar indirdim demişsiniz yani o olmayabilir. Windows 10 kuruyorsunuz kendi sitesinden değil mi?

Windows 7 kurucam herzaman kullandigim siteden indirdim isoyu

KS

Yunus16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar iso degistim windowsu kurdum ama pc kapanmaya devam ediyor büyük ihtimalle sıcaklık koruması devreye giriyor laptop baya ısınıyor yardımlar için teşekkür ederim laptoba bakım lazım onuda hallederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Format aşamasında sıcaklık o kadar yükselmez normalde ama cihazda bir sorun varsa olabilir tabi.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri