Formattan Sonra Driver Güncellemeleri?

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Merhaba Dostlar,

Tekrardan format atmıştım dirver bost kastırdığı için güncellemeleryle alakalı ne yapmam lzım ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ekran kartınız nedir ? Ona göre sürücü indirmeniz lazım. Genelde uygulaması oluyor Nvidia ise Geforce Experience , AMD ise Radeon Software üzerinden de güncelleniyor ama format sonrası bu uygulamalar yüklü olmayabilir.

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Ekran kartınız nedir ? Ona göre sürücü indirmeniz lazım. Genelde uygulaması oluyor Nvidia ise Geforce Experience , AMD ise Radeon Software üzerinden de güncelleniyor ama format sonrası bu uygulamalar yüklü olmayabilir.
Dün konu açmıştım hatırladıysanız şimdi yeniden format attım laptop biraz eski r5 işlemcili apu sistem varda on göre sistem özelliklerini atarım sorarım yine size format bitince

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Driver booster kullanmanızı tavsiye etmiyorum pek eski yada alakasız sürücüler kurabiliyor. Windowsun otomatik sürücü güncellemeleri bittikten sonra grafik kartınız varsa güncel whql sürücüsünü sitesinden indirip kurmanız daha sağlıklı olur. Grafik kartınız yoksa sadece apu işlemci üzerinden görüntü alıyorsanız amd radeon software ı kurup uygulama üzerinden de güncelleyebilirsiniz.

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Tekrardan format atmıştım dirver bost kastırdığı için güncellemeleryle alakalı ne yapmam lzım ?
önce görev yöneticisinden bak kurulmayan ünlem olan sürücü var mı eğer varsa onları internetten kendin tek tek bul öyle kur
genel de bir çoğu günceldir.
eğer yine sen kurunca sorun olursa windows sürümüyle uyumsuzluk vardır.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
İmkan varsa bende booster kullanmanızı tavsiye etmem hocam, aygıt yöneticisinden görüntüleme yapabilirsiniz driverlar ile alakalı zaten ekran kartı vs kendi sitesinden elinizle kurarsınız

BanditFD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
43
Driver programları kullanmaktansa parçaların kendi sitelerinden driver indirmek çok daha mantıklı ve işlevsel. Bulamıyorsanız anakart marka model ve varsa ekran kartı marka model yazın bulup link atalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri