Fortnite AMD Ekran Kartı Fps Drop Ve Düşük Performans

Maxzi911

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, öncelikle herkese iyi forumlar. RX 6600 XT 8GB ekran kartım ile Fortnite oynarken FPS'lerim 120'lerden bir anda 10 seviyelerine düşüyor ve sık sık FPS drop yaşıyorum. Yükleme ekranlarında da geç geliyor, maç başladığında haritanın en sonunda düşerken buluyorum kendimi. AMD için ayar videosu da bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

işlemcim:i3-12100F
8gb ram

Nostrovia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Büyük ihtimal ramden kaynaklı minimum 8gb istiyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Merhabalar, öncelikle herkese iyi forumlar. RX 6600 XT 8GB ekran kartım ile Fortnite oynarken FPS'lerim 120'lerden bir anda 10 seviyelerine düşüyor ve sık sık FPS drop yaşıyorum. Yükleme ekranlarında da geç geliyor, maç başladığında haritanın en sonunda düşerken buluyorum kendimi. AMD için ayar videosu da bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

işlemcim:i3-12100F
8gb ram
ramın az o yüzden

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
bir çözümü olamaz mı hiç oynanmıyor oyanacak kıvama getiremem mi? droplar çok sık oluyor

Bir çözümü olamaz mı hiç oynanmıyor oyanacak kıvama getiremem mi? droplar çok sık oluyor
2. el 8 gb ram al 1 tane daha, mhz ve cl değerlerine bak kendi raminin, markası önemli değil 2 ramde, 3 farklı marka taktığında açılmıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri