🔥🔥 Forum'a Özel Asus Rog Fusion Ii 500 7.1 Kulaklık Fiyatı 1.300 TL İnecek 🔥🔥 (Sonuçlandi)

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
@OceanLaB

Açık konuşayım Taner abi hiç bir forumda görmediğim şeyleri ben burada sizinle gördüm vallahi, bazı insanlar için küçük bir şey olabilir bu indirim kuponları lakin bazı insanlar için büyük bir şeydir. Bu sonuç da teşekkür ederiz gerçekten keşke sizi daha önceden tanıma fırsattım olsaydı geç tanıdığım için pişmanım..

Bedirhan25

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzun zamandır baktığım bir model ve güzel bir oyuncu kulaklığı ihtiyacımda vardı.Umarım bana çıkar. ROG Fusion II 500 kulaklığını almak istiyorum

peachez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum. Kopuk rampage kulaklığıma yeni bir güncelleme yapma vakti.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,276
@OceanLaB

Açık konuşayım Taner abi hiç bir forumda görmediğim şeyleri ben burada sizinle gördüm vallahi, bazı insanlar için küçük bir şey olabilir bu indirim kuponları lakin bazı insanlar için büyük bir şeydir. Bu sonuç da teşekkür ederiz gerçekten keşke sizi daha önceden tanıma fırsattım olsaydı geç tanıdığım için pişmanım..

Sağolasın kardeşim. Teşekkür ederim. Bunu geçirebiliyorsam benim için kâfidir. Eksik olmayasın :)

ronnie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar herkese,

Önceden yaptığımız PCH Forum'a özel gerçek indirimleri devam ettiriyoruz. İncehesap ile görüşerek Asus ROG Fusion II 500 7.1 kulaklık konusunda sağlam indirim ayarladık. Sadece forumdaki kişiler faydalanabilecek. Normalde ürünün Türkiye'deki en düşük fiyatı şuanda 3.299 TL

Ürün linki:

Ekli dosyayı görüntüle 35830

Fakat forum ahalisine özel 2.699 TL'ye inecek. Ayrıca aşağıda kulaklığı almak isteyen kişilerin yorumları içerisinden seçeceğimiz 10 kişiye de ekstra fiyatı indirterek 1.999 TL alabilecekler. Böylece 1.300 TL gibi sağlam indirim yapmış oluyoruz.

10 KİŞİ NASIL SEÇİLECEK?

Yorumlar kısmına "ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum" şeklinde yorum yapmanız yeterli. Örneğin 50 kişi almak istiyorsa, 10 kişi seçeceğimiz için rastgele yorumlar arasından seçip konuya etiketleyeceğim. Ardından ÖZEL MESAJ yolu ile indirim kodunu göndereceğim.

Şuan dileyen 2.699 TL'ye ürünü satın alabilir. 1.999 TL almak isteyen kişiler de yorumlara almak istediğini belirtmeleri yeterli. Sonuçları yarın açıklamış olacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 35831
ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum. Şu anda kullandığım kulaklık kırık bende uygun yollu bir kulaklık arıyordum

emreceylan35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum. Katılıyorum hayırlısı olsun şimdiden

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
605
@OceanLaB Öncelikle böyle birşeye vesile olduğun için varol abi. ROG Fusion III kulaklığını almak istiyorum. Gamepower kulaklıktan artık gına geldi inşallah bana çıkar herkese bol şanslar diliyorum. Saygılar.

Murat__kaya35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Selamlar herkese,

Önceden yaptığımız PCH Forum'a özel gerçek indirimleri devam ettiriyoruz. İncehesap ile görüşerek Asus ROG Fusion II 500 7.1 kulaklık konusunda sağlam indirim ayarladık. Sadece forumdaki kişiler faydalanabilecek. Normalde ürünün Türkiye'deki en düşük fiyatı şuanda 3.299 TL

Ürün linki:

Ekli dosyayı görüntüle 35830

Fakat forum ahalisine özel 2.699 TL'ye inecek. Ayrıca aşağıda kulaklığı almak isteyen kişilerin yorumları içerisinden seçeceğimiz 10 kişiye de ekstra fiyatı indirterek 1.999 TL alabilecekler. Böylece 1.300 TL gibi sağlam indirim yapmış oluyoruz.

10 KİŞİ NASIL SEÇİLECEK?

Yorumlar kısmına "ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum" şeklinde yorum yapmanız yeterli. Örneğin 50 kişi almak istiyorsa, 10 kişi seçeceğimiz için rastgele yorumlar arasından seçip konuya etiketleyeceğim. Ardından ÖZEL MESAJ yolu ile indirim kodunu göndereceğim.

Şuan dileyen 2.699 TL'ye ürünü satın alabilir. 1.999 TL almak isteyen kişiler de yorumlara almak istediğini belirtmeleri yeterli. Sonuçları yarın açıklamış olacağım.

Ekli dosyayı görüntüle 35831
Merhaba hocam ben de almak istiyorum sistem kuracaktim tam zamanın da geldi.

Merhaba hocam ben de almak istiyorum sistem kuracaktim tam zamanın da geldi.

beko105mm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İndirim güzel olmuş foruma özel olması daha da güzel bide corsair hs80 e indirim alabilirsek çok iyi olur

TheMadSword

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum yeni bir kulaklığa gerçekten ihtiyacım var

ilkerix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ROG Fusion III 500 kulaklığını almak istiyorum.

Oyun oynarken iphone kulaklığı kullanmaktan çok yoruldum :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri