Forumun Aktifliği Hakkinda

Ravenloft

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Gelen kitlenin düşüncesi belliydi. Foruma, daha çok yapılan indirimler yüzünden geldiler. Kendilerine satın alım hakkı çıkmadığı için bir daha girmediler. Ben böyle olduğunu düşünüyorum.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Gelen kitlenin düşüncesi belliydi. Foruma, daha çok yapılan indirimler yüzünden geldiler. Kendilerine satın alım hakkı çıkmadığı için bir daha girmediler. Ben böyle olduğunu düşünüyorum.
Katılıyorum, herkes bir çıkar için girdi sonrada devam etmedi.
Youtube kanalını takip edip buranın varlığını bilmeyende çok kişi var. Belki biraz tanıtım yapabilirler

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,239
Forumlar eskiden beri var bunlar daha yeni çıktı biz eskiden orada bile arkadaşlık dostluk bağı kuruyorduk hatta canlı görüştüğümüz insanlar da oluyordu bazen şimdi artık yok maalesef

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
10-11 kişi var aktif kullanan zaten 3-4 tanesi yönetim ekibi. Çoğu konuya yönetim ekibi bakıyor normal kullanıcı ciddi anlamda az
Genelde reklam veya indirim durumlarında aktiflik yükseliyor, onun dışında sorun veya öneri kısımları trend, konu dışı geyik falan çok az olduğu için kullanan pek kalmıyor. En aktif olduğu zamanlar genelde yazın oluyor onun dışında millet pek giremediği için yerinde sayıklıyor gibi duruyor, arada bir yükseliyor sonra yine aynı kemik kitle kalıyor, buranın kendine has bi aurası var güzel ama aktiflik düşük.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Genelde reklam veya indirim durumlarında aktiflik yükseliyor, onun dışında sorun veya öneri kısımları trend, konu dışı geyik falan çok az olduğu için kullanan pek kalmıyor. En aktif olduğu zamanlar genelde yazın oluyor onun dışında millet pek giremediği için yerinde sayıklıyor gibi duruyor, arada bir yükseliyor sonra yine aynı kemik kitle kalıyor, buranın kendine has bi aurası var güzel ama aktiflik düşük.
Ben bunun sebebinin bir konu hakkında bir şeyi bilenlerin az olması olduğunuda düşünüyorum
İlk girdiğimde yunusx36 mkaan arthur felan vardı pc konusunda baya bilgiliydiler ama şu an ciddi anlamda yardımcı insan az

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,239
Kendi adıma konuşuyorum bilgisayar dahil kapak fotoğrafımda bulunan konulardan sorunuz olursa seve seve yardımcı olurum sevgi ve bilgi paylaştıkça değer kazanır 😉

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Son zamanlarda aktiflik çok düştü evet, fakat biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Abartmıyorum, tek tek sayabilirim.

79 anlık çevrimiçi kullanıcı var hocam boş yorum yapıyorsun ve abartıyorsun

1682332773047.png

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Konulara kaç tanesi yazıyor? Ben burada forumu kötülemiyorum forumun gelişmesi gerektiğini söylüyorum.

10 kişiden fazla olduğu kesin bence bende gördügümü söylüyorum ekipman indiriminde cok kisi geldi dogru ama bu isler zaman ister pc hocasi forum kurulalı çok olmadı fena gitmiyor bu herkesin destegi ile olur

SleeB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
pc zor iş herkes anlamıyor cevap veren de az oluyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri