Forza horizon 4 hangi paketi almalıyım

JohnTheFatOne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba, Forza horizon 4 oyununu alacağım fakat standart sürüm ile ultimate sürüm arasında kaldım. Eğer ultimate sürüm alırsam bir sürü araç vereceği için oyunun gelişme hissini kaybederim diye düşünüyorum. Standart alırsam yeni araçlar almak için kasılırım ve daha çok keyif alırım gibi geliyor. Aralarında hemen hemen 20tl fark var sizce hangi paket daha mantıklı ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhaba, Forza horizon 4 oyununu alacağım fakat standart sürüm ile ultimate sürüm arasında kaldım. Eğer ultimate sürüm alırsam bir sürü araç vereceği için oyunun gelişme hissini kaybederim diye düşünüyorum. Standart alırsam yeni araçlar almak için kasılırım ve daha çok keyif alırım gibi geliyor. Aralarında hemen hemen 20tl fark var sizce hangi paket daha mantıklı ?
Ben normal aldım çarklardan vs. araba zaten düşüyor ve ücretsiz birşekilde de formula araçlarını veriyor.

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
deluxe aldim memnunum

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
youtubede aralarındaki farklarla ilgili videolar var inceleyin hangisi kafanıza yatarsa onu alın derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri