Forza Horizon 4 takılma sorunu?

Demir ATA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Oyun oynarken biiş oldu anlamadım oyun takımaya başladı bildiğin takılma dediğim aralıklı değil kasıyo oyun 30 hz ile oyun oynuyomuş gibiyim pc deki herşeyi günceledim ama düzelmedi ayarları lowa çekmeyi denedim işe yaramadı.

Pc bileşenleri:
RTX 2080 Super
32GB RAM
İ7 11. nesil

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Anlık FPS düşüşleri yaşıyorsanız, darboğaz dediğimiz sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Donanımız çok iyi olduğu için Forza gibi bir oyunda bu donanımda darboğaz yaşamamanız gerekiyor.

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
benchmark testini hangi uygulamadan yaplaıyım 1 tane denedim sonuç
Paylaştığınız testte sorun ekran kartı olarak gözüküyor. Benchmark için site değil de, daha çok programlar tercih ediliyor. Sorunuzun kaynağını tam bilmesemde, sorununuz ekran kartı gibi gözüküyor, anormal derecede düşük performans sonuçları vermiş.
1655306433749.png

yuka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemim 1 TB HDD Ryzen 5 4500 u 6 çekirdek 8 gb ram Rx 550 2gb bendede anlık Forza 4 donmalar oluyo NFS heat ve ya paybackda bu durum yaşanmıyor oyun steam den indirdim laptop kullaniyorum acer bunlarin olma sebebi nedir tekrar yukluyorum

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Sistemim 1 TB HDD Ryzen 5 4500 u 6 çekirdek 8 gb ram Rx 550 2gb bendede anlık Forza 4 donmalar oluyo NFS heat ve ya paybackda bu durum yaşanmıyor oyun steam den indirdim laptop kullaniyorum acer bunlarin olma sebebi nedir tekrar yukluyorum
senin ki ramden kaynaklı gibi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri