Forza Horizon isteyip de almayanlara geçmiş olsun...

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
1ACYhE.png

Eylül ayında XBOX Game Studios yapımı olan Grounded oyunu tam sürüm çıkışıyla beraber fiyattı ciddi oranda artmıştı. Bu sefer sıra sevilen yarış oyunlarından Forza Horizon'a geldi. Ancak oyunun DLC'leri hala zamsız halde. Oyuna sahipseniz, istediğiniz DLC'yi şimdiden almanız sizin için iyi olacaktır.

Oyun Adı​
Eski Fiyat​
Yeni Fiyat​
Forza Horizon 4
92₺​
199₺
Forza Horizon 5
299₺​
599₺

Ayrıca halen artmamış olan diğer XBOX Game Studios oyunlarını da almak istiyorsanız eğer erken davranmanızda fayda olabilir. Sizin için birkaçını listeledim.

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
133
1ACYhE.png

Eylül ayında XBOX Game Studios yapımı olan Grounded oyunu tam sürüm çıkışıyla beraber fiyattı ciddi oranda artmıştı. Bu sefer sıra sevilen yarış oyunlarından Forza Horizon'a geldi. Ancak oyunun DLC'leri hala zamsız halde. Oyuna sahipseniz, istediğiniz DLC'yi şimdiden almanız sizin için iyi olacaktır.

Oyun Adı​
Eski Fiyat​
Yeni Fiyat​
Forza Horizon 4
92₺​
199₺
Forza Horizon 5
299₺​
599₺

Ayrıca halen artmamış olan diğer XBOX Game Studios oyunlarını da almak istiyorsanız eğer erken davranmanızda fayda olabilir. Sizin için birkaçını listeledim.
4 var ama 5i almak istiyordum usta bizim hayalleri siyah poşete koy

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
4 var ama 5i almak istiyordum usta bizim hayalleri siyah poşete koy
5 için ya Gamepass'e mahkûm ya da fırsat kovalamaya devam :D 4 için istediğiniz DLC varsa onlarda artmadan alın hocam. Artabilirler göründüğü gibi.

Yalnız güncellenmiş fiyatıyla dahi iki oyunda halen en ucuz Türkiye'de satılıyor. Microsoft ♥

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
500
Forza Horizon incelemelerine baktım da bana göre değil diyerek almadım. Şahsen bedava verilse yine oynamam. Benim açımdan herhangi bir sıkıntı yok. Almayı düşünenlere geçmiş olsun.

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Forza'yı falan boş verip 3 yıllık Gamepass yapıştırın hala oluyorsa. Çünkü bu zam, Gamepass'e gelecek olan fiyat artışının fragmanı.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
5 için ya Gamepass'e mahkûm ya da fırsat kovalamaya devam :D 4 için istediğiniz DLC varsa onlarda artmadan alın hocam. Artabilirler göründüğü gibi.

Yalnız güncellenmiş fiyatıyla dahi iki oyunda halen en ucuz Türkiye'de satılıyor. Microsoft ♥
Hocam gamepassten oynadığımız zaman dlcler oluyor mu

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Forza'yı falan boş verip 3 yıllık Gamepass yapıştırın hala oluyorsa. Çünkü bu zam, Gamepass'e gelecek olan fiyat artışının fragmanı.
Live gold + ultimate almaktan mı bahsediyorsunuz yıllık için? Gerçekten işe yarıyor mu :unsure: Abonelik planları arasında yıllık paket yok.

Bu arada evet game pass e zam olayını akşam gördüm. Yeni yıl tatil sezonu geldiği için bunun bizlere kötü olacağı için tatil sezonundan sonra yapmayı planladıklarını söylemişlerdi.

Hocam gamepassten oynadığımız zaman dlcler oluyor mu
Forza 5 sadece ana oyun
Forza 4 Formula dirft araç paketi ile geliyor

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Pc alınca 5 i oynayacaktım da 600₺ oyunmu olur ya.

ceki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Haberden sonra görünce hemen almıştım, iyi yapmışım

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Live gold + ultimate almaktan mı bahsediyorsunuz yıllık için? Gerçekten işe yarıyor mu :unsure: Abonelik planları arasında yıllık paket yok.

Bu arada evet game pass e zam olayını akşam gördüm. Yeni yıl tatil sezonu geldiği için bunun bizlere kötü olacağı için tatil sezonundan sonra yapmayı planladıklarını söylemişlerdi.

Forza 5 sadece ana oyun
Forza 4 Formula dirft araç paketi ile geliyor
Dlc almaya gerek varmı hocam peki oyun dlcsiz baya kötü mü

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Dlc almaya gerek varmı hocam peki oyun dlcsiz baya kötü mü
Bunu gerçekten oynayan kişiler cevaplarsa daha iyi olur. Forumda bulamazsanız Steam incelemelerinden yüksek saati olup inceleme atan kişileri ekleyerek sorabilirsiniz. Ben genellikle öyle yapıyorum :)

FORZA 4 Steam hesabımda var hatta yüklüde ve 73 saatim burada var. Steam'e gelmeden öncede oynamışlığım var. Normalde araçlara karşı ne ilgim var ne de bi bilgim var hatta size 5 araç markası bile zor sayarım o derece :D Oyunuda, sadece açık dünyada araba sürmek için oynuyorum. Katıldığım yarış ve etkinlik sayısı 50 bile değildir belki de.. Fakat grafikleri/ortamı ve özelliklede araç seslerini çok seviyorum

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Bunu gerçekten oynayan kişiler cevaplarsa daha iyi olur. Forumda bulamazsanız Steam incelemelerinden yüksek saati olup inceleme atan kişileri ekleyerek sorabilirsiniz. Ben genellikle öyle yapıyorum :)

FORZA 4 Steam hesabımda var hatta yüklüde ve 73 saatim burada var. Steam'e gelmeden öncede oynamışlığım var. Normalde araçlara karşı ne ilgim var ne de bi bilgim var hatta size 5 araç markası bile zor sayarım o derece :D Oyunuda, sadece açık dünyada araba sürmek için oynuyorum. Katıldığım yarış ve etkinlik sayısı 50 bile değildir belki de.. Fakat grafikleri/ortamı ve özelliklede araç seslerini çok seviyorum
Aynı durum benim için de geçerli. Araç konusunda bilgim ve ilgim malesef yok. Oyunu oynarken en beğendiğim özelliği sanki bir sinema filmi izliyormuş gibi yaşattığı atmosferi. Özellikle oyunda rampa yardımıyla havada süzülmesi, sahneyi geriye sarıp tekrar ve tekrar aynı heyecanı yaşaması güzel :)

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Aynı durum benim için de geçerli. Araç konusunda bilgim ve ilgim malesef yok. Oyunu oynarken en beğendiğim özelliği sanki bir sinema filmi izliyormuş gibi yaşattığı atmosferi. Özellikle oyunda rampa yardımıyla havada süzülmesi, sahneyi geriye sarıp tekrar ve tekrar aynı heyecanı yaşaması güzel :)
Şükürler olsun yalnız değilmişim :D

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52

Bu arada evet game pass e zam olayını akşam gördüm. Yeni yıl tatil sezonu geldiği için bunun bizlere kötü olacağı için tatil sezonundan sonra yapmayı planladıklarını söylemişlerdi
Evet, live gold+ olayından bahsediyorum. O yöntemle yapılabiliyordu 3 yıllık Gamepass. Hala oluyordur belki.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri