Forza kendiliğinden donuyor geri gelmiyor

Talha Altin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar selamın aleyküm benim bir sıkıntım var forza 4 oynuyorum (g29 ile) oyun bir süre oynadıktan sonra donuyor ses de donuyor o an gaza basıyorsam ya da drift atıyorsam onun sesi geliyor sürekli ne kapanıyor ne geri geliyor bi yardımcı olabilirmisiniz

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
bazen de aniden oyun kapanıyor aynı sorun bende de var oynamıyorum artık

devranandag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
selam, bende de donuyor. ekran kartı driver'ından dolayı oluyormuş bildiğim kadarıyla

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Arkadaşlar selamın aleyküm benim bir sıkıntım var forza 4 oynuyorum (g29 ile) oyun bir süre oynadıktan sonra donuyor ses de donuyor o an gaza basıyorsam ya da drift atıyorsam onun sesi geliyor sürekli ne kapanıyor ne geri geliyor bi yardımcı olabilirmisiniz
sistemin yetersiz olabilir
dosya doğrulaması yap

KS

Talha Altin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
sistemin yetersiz olabilir
dosya doğrulaması yap
Kral sistemin yetersiz olacağını zannetmiyorum çünkü fps de herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum gayet akıcı oynuyorum rtx 2060 ve ryzen 5 4500 var 16 GB de ram yeterlidir diye düşünüyorum dosyalarında az sonra Bi kontrol edeyim

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Kral sistemin yetersiz olacağını zannetmiyorum çünkü fps de herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum gayet akıcı oynuyorum rtx 2060 ve ryzen 5 4500 var 16 GB de ram yeterlidir diye düşünüyorum dosyalarında az sonra Bi kontrol edeyim
işemcin aşırı ısınıyor olabilir

driverları güncelle gene olmuyorsa sil yeniden yükle gene olmuyorsa ramlar anakart ssd de sıkıntı olabilir

devranandag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
yaklaşık 1 yıl önce çıkan driver ı nvidia'nın sitesinden indirip deneyebilirsin. youtube'da birkaç video var çözümün bu olduğunu söylüyorlar ama denemedim

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
işemcin aşırı ısınıyor olabilir

driverları güncelle gene olmuyorsa sil yeniden yükle gene olmuyorsa ramlar anakart ssd de sıkıntı olabilir
ama hepsinden önce dosyaları onar ve işlemci ve ekran kartı sıcaklığını kontrol et

devranandag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
"Oyununun da çökme sorunu yasayan arkadaşlar, 522.25 nvidia sürümüne geçis yapın, sorun ortadan kalkacaktır." @Talha Altin denedin mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri