Fotoğraf Bıraktığım Oyun Hakkında.

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Merhabalar Herkese,

Arkadaşımın sistemi o kadar iyi değil 2 gb ekran kartı flan var valo cs gta5 gibi oyunları oynayabiliyor ama left2 de oynuyoruz pc si kaldırır mı?

Güzel şekilde düşük ayarlarda falan ve bu oyunu ikimiz beraber oynayabiliyor muyuz? Oyun hakkında yorumları bekliyorum sarıyor mu yani

Ekli dosyalar

• A85237F8-A7CC-4E72-8CD1-51EB58A82865.png
    A85237F8-A7CC-4E72-8CD1-51EB58A82865.png
    2 MB · Görüntüleme: 11
Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhabalar herkese
Arkadaşımın sistemi o kadar iyi değil 2 gb ekran kartı flan var valo cs gta5 gibi oyunları oynayabiliyor ama left2 de oynuyoruz pc si kaldırır mı güzel şekilde düşük ayarlarda falan ve bu oyunu ikimiz beraber oynayabiliyor muyuz ? Oyun hakkında yorumları bekliyorum sarıyor mu yani
GTA 5 den daha az sistem istiyor diye biliyorum, oyunu multiplayer oynadık ekiple beğendik tavsiye ederim. Steamde minimum sistem gereksinimleri yazar alt kısımda bir göz atın garanti olsun

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Merhabalar herkese
Arkadaşımın sistemi o kadar iyi değil 2 gb ekran kartı flan var valo cs gta5 gibi oyunları oynayabiliyor ama left2 de oynuyoruz pc si kaldırır mı güzel şekilde düşük ayarlarda falan ve bu oyunu ikimiz beraber oynayabiliyor muyuz ? Oyun hakkında yorumları bekliyorum sarıyor mu yani
Oyun kötü değil, eğer parkur/zombi temalı şeyleri seviyorsa beğenebilir.
Oynayabilir mi konusunda da alın deneyin, eğer oynayamazsa veya oyunu beğenmezse iade edersiniz.
(Oynama süresinin 2 saati geçmemesi gerekiyor)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ekran kartının performansını Vram kapasitesi vermez. Ekran kartının modelini söylemek daha doğru olur.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Gta5 oynatabiliyosa pek sorun çıkarmaz düşük ayarlarda oynatır gibi ,ancak ekran kartı marka modelini ve işlemcinizi belirtirseniz daha net bişeyler söyleyebiliriz. Ekibinizle oynadığınızda gayet keyif veriyor ama beni pek sarmamıştı inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri