Fotoğraf bıraktığım oyun nasıl ?

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Arkadaşlar oyun 135 TL şuan sanırım zam gelecekmiş oyun nasıl sıkar diyenler oldu ? Başkalarıyla savaşabiliyor muyuz 1
2. 135 TL eder mi görev falan varmı gta5 gibi

Ekli dosyalar

• CF93E663-B7BF-491E-BE3D-5A74DC9CE415.png
    CF93E663-B7BF-491E-BE3D-5A74DC9CE415.png
    3 MB · Görüntüleme: 13

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Arkadaşlar oyun 135 TL şuan sanırım zam gelecekmiş oyun nasıl sıkar diyenler oldu ? Başkalarıyla savaşabiliyor muyuz 1
Mount & Blade başarılı bir oyun ama sarar/sıkar kısmı kişiden kişiye göre değişir.
Nasıl bir oyun olduğunu YouTube'daki oynanış videolarından takip edebilirsiniz.

Enis Kirazoğlu'nun bu oyunda yayınladığı keyifli bir serisi var.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Kendinize göre olup olmadığını anlamak için incelemelere bakmanız lazım. Başlangıcını unuttum oynamayalı çok oldu. Komutan olarak başlıyorsunuz gibi düşünün. Bir krallığa veya hükümdara bağlanabiliyorsunuz. Zamanla şehir ve kaleleriniz oluyor. Ticaret de yapabilirsiniz oyunda. Git gide gelişiyorsunuz kısacası.
Tavsiye : Ticaret konusunda kılıç özelliğinizi geliştirerek ve üreterek yüksek fiyatlı satışlar yaparak parasal dengeyi sağlayabiliyorsunuz.
Şuan ki fiyatıyla alınır mı ? Alınır.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
1- Parasını hak eder
2- Oynarsanız sıkmaz
3- Evet hem gerçek oyunculara karşı hem de NPC lere karşı savaşabiliyorsunuz.

Oyunda bolca görev ve bir hikâyede mevcut ancak bu hikâye tamamen sizin oynamanıza ve kararlarınıza göre şekil alıp gelişiyor. Oyunda ister tüccar olun, ticaret yapın ister kral olup tüm Kalradya'ya hükmetme yolunda ilerleyin.

Eğer oyunu gerçekten severseniz bu oyun kendi hikayesi dışında modlarıyla da yaşayabilen bir oyun. Oyun kısa bir zaman sonra tam sürüme çıkacak ve Atölye desteğine sahip olduğunda bu oyunu modlarla tekrar tekrar girip yüzlerce saat oynayabilirsiniz. Şuan erken erişimde olmasına rağmen mevcut hikâye ve modlar sayesine binlerce oynama saatine sahip oyuncular var bunları Steam İncelemelerine bakarken görebilirsiniz.

Unutmadan; bu Türk yapımı, dünyaca sevilen bir oyundur ve bu oyunun, kanaldaki sistem testlerinde kesinlikle yer almasını gerektiğini de düşünmekteyim. Tabi bu @OceanLaB hocamın kararıdır ancak bana göre gerçekten testlere girmeyi hak eden bir oyundur.

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
1- Parasını hak eder
2- Oynarsanız sıkmaz
3- Evet hem gerçek oyunculara karşı hem de NPC lere karşı savaşabiliyorsunuz.

Oyunda bolca görev ve bir hikâyede mevcut ancak bu hikâye tamamen sizin oynamanıza ve kararlarınıza göre şekil alıp gelişiyor. Oyunda ister tüccar olun, ticaret yapın ister kral olup tüm Kalradya'ya hükmetme yolunda ilerleyin.

Eğer oyunu gerçekten severseniz bu oyun kendi hikayesi dışında modlarıyla da yaşayabilen bir oyun. Oyun kısa bir zaman sonra tam sürüme çıkacak ve Atölye desteğine sahip olduğunda bu oyunu modlarla tekrar tekrar girip yüzlerce saat oynayabilirsiniz. Şuan erken erişimde olmasına rağmen mevcut hikâye ve modlar sayesine binlerce oynama saatine sahip oyuncular var bunları Steam İncelemelerine bakarken görebilirsiniz.

Unutmadan; bu Türk yapımı, dünyaca sevilen bir oyundur ve bu oyunun, kanaldaki sistem testlerinde kesinlikle yer almasını gerektiğini de düşünmekteyim. Tabi bu @OceanLaB hocamın kararıdır ancak bana göre gerçekten testlere girmeyi hak eden bir oyundur.
Oyun erken erişim derken tam çıkmadı mı

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Oyun erken erişim derken tam çıkmadı mı

Evet, şuan erken erişim sürecinde. 1 Ay sonra (25 Ekim) oyun hem tam sürüme geçiş yapacak hem de konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. Erken erişim diye oyunu hata doludur olarak görmeyin sürekli güncellenen bir oyun ve bug sayısı oldukça az şahsen ben oyunu 2 sefer bitirdim ve hiç bir hataya denk gelmedim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri