Çözüldü Fps Dustu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkcangunay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Herkese selamlar

laptop kullanicisiyim birdenbire oyunlarda aldigim fps degerleri ciddi dususler yasadi apex legends oyununda 120 150 fps alirken 40 fps aliyorum league of legends da ayni sekilde termal macun degistirdim temizledim duzelmedi sonra format attim sistemi bastan kurdum yine duzelmedi benchmark testi yaptigimda ekran kartimin %54 degerinde oldugunu gordum sorun ne olabilir yardim ederseniz cok sevinirim.

ekran karti: rtx2060 mobile
Islemci: i5 10300h

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Tüm sistem özelliklerinizi paylaşabilirmisiniz? Windows sürümü ve ekran kartı sürücünüz güncel mi?

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Herkese selamlar

laptop kullanicisiyim birdenbire oyunlarda aldigim fps degerleri ciddi dususler yasadi apex legends oyununda 120 150 fps alirken 40 fps aliyorum league of legends da ayni sekilde termal macun degistirdim temizledim duzelmedi sonra format attim sistemi bastan kurdum yine duzelmedi benchmark testi yaptigimda ekran kartimin %54 degerinde oldugunu gordum sorun ne olabilir yardim ederseniz cok sevinirim.

ekran karti: rtx2060 mobile
Islemci: i5 10300h
sarja takin duzelir sarjda oynarken yuksek performans modunda oluyor pildeyken guc tasarrufu

KS

berkcangunay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
laptop hep prize takali suruculerim guncel sorunu bugun garantiden ogrendim ekran karti vram arizasi yapmis karti yenilemisler yardimci olmaya calistiginiz icin cok tesekkur ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri