freedos laptop kurulum

eren yılmax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
freedos laptop aldım. win 11 kurulumunu yaptım ama sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum. Sürücüler için falan ne yapmam gerek .birde benchmarkt testi yaptığımda testler düşük geliyor acaba yüklemediğim birşey mi var ?

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
freedos laptop aldım. win 11 kurulumunu yaptım ama sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum. Sürücüler için falan ne yapmam gerek .birde benchmarkt testi yaptığımda testler düşük geliyor acaba yüklemediğim birşey mi var ?
windows güncelleme ekran kartı driverları sonra sistem ayarlarını yapmanız gerek onun için youtubdan bakın derim

bbglgamer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
anakart ve ekran kartının driverleri kendi sitelerinden yükleyebilirsiniz.Kalanı zaten sistem otomatik yüklenecektir.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Laptopu nereden aldınız ve hangi marka aldınız ? Markalar genelde laptopların modellerine göre orijinal sayfalarına kurulacak sürücülerin linkini koyuyor. Mesela Monster, GameGaraj, Asus, MSI bunları yapıyor.

KS

eren yılmax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Laptopu nereden aldınız ve hangi marka aldınız ? Markalar genelde laptopların modellerine göre orijinal sayfalarına kurulacak sürücülerin linkini koyuyor. Mesela Monster, GameGaraj, Asus, MSI bunları yapıyor.
asus tuf f17 aldım.

anakart ve ekran kartının driverleri kendi sitelerinden yükleyebilirsiniz.Kalanı zaten sistem otomatik yüklenecektir.
driver booster yükledim o otomatik yüklüyormuş sanırım yükle dedim ama oldu mu emin değilim.

win 11 pro yükledim nvidia de deçiyorum özellikleri hata veriyor (nvidia grafik sürücüsü windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir) diye

Yukardaki konuya bir göz gezdirebilirsiniz.
Aldığınız dizüstü bilgisayarın linkini atabilir misiniz ?

bunu aldım hocam.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri