Freedos tan win 10 a

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Arkadaş lar freedos laptop aldım işletim sistemi nasıl kurarim ?(ücretsiz olarak)

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi ücretsiz bir şekilde kurabilirsin; fakat lisans için ya parasıyla alman lazım ya da sistemi ilaçlaman lazım. Kurulumuna gelirsek netten kurmak istediğin Windows 10 sürümünün ISO sunu bularak USB veya DVD ye yazdırarak formatını gerçekleştirebilirsin.

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İsmini açık bir şekilde veremediğim için anahtar kelime kullanmak zorunda kaldım. İllegal bir şekilde programlarla filan sistemi orijinalmiş gibi göstermek diyebilirim kısaca.

Kendim atamam format diyorsan dediğin gibi kafeye gidip eğer lisans olayını halledecekse attırabilirsin.

yazarbirsahis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Quadro'ya ek olarak şunu söyleyebilirim : serials.ws gibi birçok platformlarda yazılım ve işletim sistemlerinin serial keyleri bulunmakta. Serial key ile crack(ilaçlama) olayları farklı şeylerdir. Denemenizi öneririm, fakat tavsiye - kuracaksanız Windows 10 Pro sürümünü kurun.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
yazarbirsahis' Alıntı:
Quadro'ya ek olarak şunu söyleyebilirim : serials.ws gibi birçok platformlarda yazılım ve işletim sistemlerinin serial keyleri bulunmakta. Serial key ile crack(ilaçlama) olayları farklı şeylerdir. Denemenizi öneririm, fakat tavsiye - kuracaksanız Windows 10 Pro sürümünü kurun.
Keylere bakacagim laptopan vazgeçip toplama kasa aldım serial key ben pek bulamadım ama arastircam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri