Freesync monitör alsam nolur

hipoter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Arkadaşlar benim elimde şuanda nvidia bi sistem var 23.6 inç 144 hz monitör alcam 2600tlye ama freesync bir monitör sizce bunu almalımıyım herhangi bi özelliğinden mahrum kalırmıyım?Yoksa gsynce çevirebilirmiyim?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Benim bildiğim neredeyse her Free Sync olan monitörde G Sync açılabiliyor. O fiyata 144Hz hangi monitörü alıyorsunuz paylaşır mısınız ?

Genelde bu marka önerilmez genel kaliteden dolayı ama alıp sıkıntı yaşamayan da var.

TN Panel olabilir ama markadan dolayı bu monitör de değerlendirilebilir.

KS

hipoter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bütçem daha fazla olmadığı için buna yöneldim ama alternatif bir öneriniz varsa atsanız güzel olur hocam

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bütçem daha fazla olmadığı için buna yöneldim ama alternatif bir öneriniz varsa atsanız güzel olur hocam
Mesaja ekledim ama TN panel olması eksi yanı. VA Panel olduğundan Gamebooster da bakılabilir ama sorun çıkma ihtimali daha fazla diyebilirim. Kullanıp sorun yaşamayan da var orası ayrı.

KS

hipoter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Sağolun hocam da peki hdmı veya dısplay girişi önemlimi gamebooster marka olan monitör de

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Açıklamada 1 ay önce aldım demiş sona doğru 3 gün oldu demiş orası karışmış. Genel olarak fiyat da iyi ürün de iyi. Kontrol etmeye gittiniz ölü piksel ışık sızması gibi herhangi bir sorunu yoksa alınabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri