Frisby Kasa Ve Power

yunusarif

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler bi kasa aldım içinde ryzen 5 5500 ile rx6650xt var power ile kasa aynı marka frisby denen marka 600watt ne kadar güvenli kullanan veya bilen varmı çünkü parçaları ona emanet ediyorum ve fp bı sistem oldugunu bende biliyorum ona göre cevap verirseniz sevinirim

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Beyler bi kasa aldım içinde ryzen 5 5500 ile rx6650xt var power ile kasa aynı marka frisby denen marka 600watt ne kadar güvenli kullanan veya bilen varmı çünkü parçaları ona emanet ediyorum ve fp bı sistem oldugunu bende biliyorum ona göre cevap verirseniz sevinirim
Tavsiye etmem, cihazının kalbi PSU'dur. Güzel bir 600W ve üstü Psu almalısın mümkünse GOLD sertifikalı olsun Amd cihazlar biraz fazla elektrik tüketir. Biraz frenlersin böylece.

KS

yunusarif

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tavsiye etmem, cihazının kalbi PSU'dur. Güzel bir 600W ve üstü Psu almalısın mümkünse GOLD sertifikalı olsun Amd cihazlar biraz fazla elektrik tüketir. Biraz frenlersin böylece.
Pek fazla marka bilgim yok yardımcı olursan cidden büyük katkın olur 🙏

sgfsdf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
kardeşim frisby iyi bir marka değil de sen böyle yaparak alamazsın pc. al gitsin iyi kullanmaya çalış yeter ya da bütçeni ver sistem atalım.

KS

yunusarif

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kardeşim frisby iyi bir marka değil de sen böyle yaparak alamazsın pc. al gitsin iyi kullanmaya çalış yeter ya da bütçeni ver sistem atalım.
Yok hayır zaten aldım ince hesap sitesinden 14.800tl fiyatı olan PC gaminggecesi ile 12k ya düştü bende kaçırmadım aldım ama içimde böyle bı boşluk oluştu onu sormak istemistim

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Fsp marka ve Deepcool marka psu alabilirsin fp ve kalitelidir

12599 a cıktı 200 stokla keşke bunu alsaydın

sgfsdf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
sorun olmaz muhtemelen, öğrenciysen yazın bir ay çalışıp rahatça değiştirebilirsin ama 1 yıl içinde yenisini alırdım ben olsam. msi ve asus iyi psular yapıyor 1-2k civarı bulabilirsin muhtemelen yine danışırsın baktıktan sonra.

sorun elektrik kesintisi veya güç dalgalanması gibi durumlarda diğer pc bileşenlere zarar verebilecek olması ama olmazsa olmaz da değil. ben tamirsiz min 5 yıl kullanmayı planlayarak aldığım için psu'ya değer veriyorum mesela yoksa çok dert olmaz

Charista

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
keske 500 tl daha verip zalman kasaya gecseydin ama artık olan olmus para biriktir buraya tekrar forum acarsın hatta pchocasının powerlar ile alakalı videosu var tavsiye ederim izlemeni

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri