FRISBY mi COUGAR mı?

karyakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
psu msu bir şeyler diyen arkadaşlar var elektrik kesilse sistem yanar vs diyenler var kasa önemli bir parça sanırım o yüzden AMD'li sistemime uygun kasa arıyorum, ryzen 5 5600 işlemci ısınıyormuş sizce hangi kasa iş görür? kasa ucuz olup soğutucu almak mı mantıklı yoksa direkt 4 fanlı cougarı mı alayım kararsız kaldım.

KASA-1

KASA-2

KASA-3

3. kasayı alırsam soğutucu almayacağım kasa pahalı zaten çünkü.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
psu msu bir şeyler diyen arkadaşlar var elektrik kesilse sistem yanar vs diyenler var kasa önemli bir parça sanırım o yüzden AMD'li sistemime uygun kasa arıyorum, ryzen 5 5600 işlemci ısınıyormuş sizce hangi kasa iş görür? kasa ucuz olup soğutucu almak mı mantıklı yoksa direkt 4 fanlı cougarı mı alayım kararsız kaldım.

Hazır sistem özelleştirmesi için miydi?

FRISBY olanı direkt olarak eleyebilirsin.
Hem kapalı cam kasa, hem PSU'ları güvenilmez oluyor.
1666217405176.png

KS

karyakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Hazır sistem özelleştirmesi için miydi?

FRISBY olanı direkt olarak eleyebilirsin.
Hem kapalı cam kasa, hem PSU'ları güvenilmez oluyor.
Ekli dosyayı görüntüle 9710
O zaman ya standart MX350 olanı alacağım ki onda da çok ısınma şikayeti okudum, ya da paraya kıyıp MX440 alacağım. MX350 alıp soğutucu almak mı mantıklı yoksa direkt MX440 mı bilemiyorum.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
O zaman ya standart MX350 olanı alacağım ki onda da çok ısınma şikayeti okudum, ya da paraya kıyıp MX440 alacağım. MX350 alıp soğutucu almak mı mantıklı yoksa direkt MX440 mı bilemiyorum.

MX350'yi MX440'a yükseltmek için ne kadar fiyat farkı istiyor?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

KASA-1

KASA-2

KASA-3

mx 350 alabilirsin. Yeterli bir ürün.

KS

karyakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Yanlış değilsem 2 giriş 1 çıkış fanı var. Geriye kalan bütçeyle güzel bir cpu soğutucu alıp rahatına bakarsın sorun olacağını zannetmiyorum.
monitör alacağım da 24 inç mi 27 inç mi ne alsam karar veremedim bf5 oynayacağım genelde ne önerirsin?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri